Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Voopoo Vinci X Pod Mod İnceleme

Voopoo Vinci X Pod Mod İnceleme

Voopoo Vinci X Pod Mod İnceleme

Günümüzde elektronik sigara içiciliği oldukça arttı. Hal böyle olunca her geçen gün yeni modeller boy göstermeye başladı. Bugün sizlerle birlikte Voopoo Vinci X pod mod incelemesi yapacağız. Cihazınızı ilk aldığınızda paket içinden birtakım malzemeler çıkar. Öncelikle garanti belgesi ile karşılaşırsınız, her ihtimale karşı bu belgeyi saklamayı unutmayın. Cihazın kullanım kılavuzu ile sizler için daha kolay kullanım amaçladık. Daha sonra paketimizin içinde bir adet Voopoo Vinci X Pod cihazımız çıkmaktadır. Bir adet pod vardır bu pod 5.5 ml kadar dolum alabilir. Geniş bir pod haznesi vardır. Kutu içerisinden 2 adet coil çıkmaktadır bunlar wattlarına göre değişiklik gösterir. Şarj edebilmeniz adına içinden bir adet de USB kablosu çıkar. Son olarak da yeni nesil bir Gene chip kartı sizleri bekler.

Tüm bu saydığımız paket içindeki malzemeler sizlerin ihtiyaçlarına göre düşünüldü. Buna göre de eklemeler yapılarak müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaya çalışıldı. Dikkat etmeniz gerekenlere uyulması halinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Cihaz şık ve zarif tasarımı ile sizlerin beğenisini ayrıca toplar. 

Voopoo Vinci X Pod Mod Kullanım

Voopoo Vinci X pod Mod ile sizlere pratik ve hızlı kullanım sunmaktayız. Öncelikle LCD ekranı sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir. Bu sayede yaptığınız işlemleri LCD ekran sayesinde takip edebilirsiniz. Aynı zamanda cihazın tasarımı ve zarif duruşu artı bir seçenektir. Sizler için bunu daha da geliştirdik ve renk seçeneklerimizi oldukça geniş tuttuk. Sağlam gövdesi sayesinde sizlere gerekli kullanım ömrünü verecektir. Son zamanlarda bilindiği üzere bu tür podların kullanımı oldukça arttı. Bunun başlıca sebebi sigarayı bırakmak olmuştur. Biz de cihazımızla sizlere günlük sigara ihtiyacınızı karşılayacağını garanti ediyoruz.

Taşınabilir özelliği sayesinde aynı zamanda sizlere hem manuel hem de otomatik olarak hizmet verir. Yeni nesil GENE işlemci ile destekleniyor olması da ayrıca ürünün daha gelişmiş olduğunun göstergesidir. Cihazda günlük ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak 5.5 ml miktarında bir dolum haznesi vardır. Podumuzun pil ömrü de oldukça uzundur, 1500mAh dahili bir pile sahiptir. Elektronik sigara olarak dahili güvenlik modları ile size daha güvenli bir kullanım sunar.

Voopoo Vinci X Pod Mod ile Deneyim           

Cihazın en cezbedici özelliği tasarımının yanı sıra, kişileştirilmiş bir ekrana sahip olmasıdır. Nefes sensörü özelliği ile müşterileri kendine bağlamayı başarmıştır. Duman performansı oldukça başarılıdır bu da zaten en önemli başlıca bir özelliktir. Cihazımızdaki bir başka yenilikten bahsedelim. Tank ve coil ile birlikte hem salt likidi hem de normal likidi buharlaştırmasıyla oldukça kullanışlı bir deneyim yaşatır. Başlık kısmının 180 derece döndürülmesi ile birlikte sizlere sigara ve nargile içimi modları arasında hızlı geçiş özelliği sunar. Cihazın kolay likit dolumu sayesinde kullanımı oldukça kolaylaştırır. Aynı Zamanda baş ve gövde kısmının mıknatıslı birleşimi sayesinde sızdırma gerçekleştirmez.

Nefes Sensörü

Nefes sensörü özelliği ile ayrıca ilgi görmektir Voopoo Vinci X pod mod cihazımız. Fakat akla birtakım soruları getirmektedir. Nefes sensörüne sahip birçok üründe bazı sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Bunlardan biri terleme problemi yaşanmasıdır. Terlemeden dolayı likit artıkları birikir ve doğrudan nefes sensörüne akar. Bu durumda da nefes sensörleri ya takılı kalır ya da kendi kendilerine ateşleme gerçekleştirir. Voopoo Vincinin tasarımcıları bu konuda oldukça zeki bir çözüm bulmuşlardır. Tankın oturduğu kısma minik bir havuz sistemi oluşturmuşlardır. Bu sayede havuz oluşturulan havuz sisteminde biriken likit hiçbir şekilde cihazınıza zarar vermeyecek.

Voopoo Vinci X Pod Mod Kartuş Bilgisi

Kartuşlar ve coiller herhangi bir şekilde akıtma, sızdırma kesinlikle yapmazlar. Voopoo Vinci X pod mod ile likit dolumu oldukça rahattır. Bunun sebebi cihazın likit dolum yerinin oldukça geniş olmasıdır. Bir önemli detay dolum deliğinin kapağı oldukça sıkı bir şekilde kapanmaktadır. Kartuş ve cihazın içinde 4’er adet mıknatıs bulunur. Bu mıknatıslar sayesinde baş ve gövde oldukça sağlam bir şekilde birbirine entegre olur ve ayırması da bir o kadar kolaydır. Cihaz tamamen sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede artı değerlerine her geçen gün bir yenisini eklemekteyiz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır