Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Voopoo Find S Trio Pod Mod Hakkında

Voopoo Find S Trio Pod Mod Hakkında

Voopoo Find S Trio Pod Mod Hakkında

Yapısı gereği Voopoo find s trio pod mod inceleme esnasında ilk etapta dış tasarımı ile dikkat çekmektedir. Kullanım açısından güven teşkil eden elektronik sigara, özellikle normal sigaranın içerdiği kimyasallar nedeni ile kişiler tarafından tercih edilir olmaktadır. Sigara kullanımını bırakmak isteyenler tarafından özellikle nikotin miktarının ayarlanabilir olması nedeniyle elektronik sigara kullanımı artmaktadır.

Sigara bağımlılık sonucu alışkanlık haline de gelmesi nedeniyle, kişilerde bırakılması oldukça bir unsur haline gelmiş olmaktadır. Kartuş kullanımı ile çalışan model kapasitesi açısından 3 ml alırken cihaz içerisinde dâhil olan iki başlık sayesinde kullanıcı kişilere farklı bir deneyim sunmaktadır. Batarya ile çalışan Voopoo find s trio mod pod modeli şarj edilebilir olma özelliği taşımaktadır. Ürün yanında sunulan minik USB şarj kablosu ile ihtiyaç duyulan her an ve her yerde şarj edebilmek mümkündür.

Voopoo Find S Trio Pod Mod Özellikleri

Hafif tasarımı ve küçük boyutu ile taşıma kolaylığı kullanıcılarına sunmaktadır. Oldukça az bir oran da sıvı kullanımı sağlayabilmektedir. Voopoo find s trio pod mod inceleme ayrıca kullanıcılara ürün içerisinde bulunan 2 adet başlık sayesinde kişiye özel kullanım imkânı sağlamaktadır. Performans açısından 2 farklı çekim imkânı sağlayan Voopoo find s trio kolay taşınabilir olma özelliği sayesinde kişiler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Voopoo Find S Trio Pod Mod Tasarımları

İlk etapta Voopoo find s trio pod mod inceleme sırasında farklı dış tasarımı ve özel renkleri ile dikkat çekmektedir. İçerdiği özellikler bakımından diğer elektronik sigaralardan daha hafif ve sağlam bir yapıda tasarlanan model güçlü batarya yapısı ile oldukça uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Her yere rahatça taşınabilen pod mod 60 gr ağırlık kapasitesi ile kişilere kolay bir kullanım sunmaktadır.

Voopoo Find S Trio Pod Mod Kullanımı

Dış tasarımı ile oldukça dikkat çeken model özel olarak kişinin kullanımı sırasında farklı renklerde led ışık bilgisi ile batarya bilgisi vermektedir. Kullanıcı kişiler mavi, kırmızı ve yeşil renklerde yanan led ışık sayesinde bataryanın hangi seviyede olduğunu kolaylıkla anlayabilmektedir. Minik USB şarj kablosu sayesinde her yerde şarj edilebilmektedir. Voopoo find s trio pod mod inceleme yapan kişiler tarafından yaklaşık olarak 1 saatte tam olarak doldurulabilmektedir. Günlük olarak kullanım imkânı sunmaktadır.

Cihaz üzerinde bulunan tek bir tuş sayesinde kullanımı oldukça rahat olmaktadır. Yüksek batarya performansı ile kişilere uzun süreli sıvı kullanımı sağlayacaktır. Voopoo find s trio pod mod aynı zamanda kullanıcılara yüksek çekim kalitesi sağlamaktadır. Yassı tasarım yapısı ile kolay bir tutuş imkânı sağlayan model klasik akışkan modelleri ile uyum sağlamaktadır.

Voopoo Find S Trio Pod Mod Yapı ve Kalitesi

Kalitesi olarak son derece sağlam bir yapı ve dokuya sahip olduğu bilinmektedir. Boyutunun aksine oldukça güçlü bir batarya kullanımı sunan pod mod, kullanıcı kişilere yüksek performansta bir ürün kalitesi sunmaktadır. En son teknoloji ile geliştirilen Voopoo find s trio pod mod inceleme, içerdiği özellikler ve sağlam dış yapısı ile kişilerin dikkatini fazlasıyla çekmektedir. Akıllı çip teknolojisi ile üretilen model dış tasarımında kullanılan renkler ile de kişiler tarafından oldukça sık tercih edilmektedir.

Gri, yeşil, mavi, beyaz, kırmızı ve turuncu renklerde tasarlanan pod mod, plastik ve alüminyum alaşım olarak kaplanmış olup, oldukça dayanıklı bir dış yapıya sahip olmaktadır. Ağızlık kısmı ile ergonomik bir yapıya sahip olan pod mod kişilere rasat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Likit sızıntısının oluşmasını engellemek için tasarlanan, pod altında plastik bir durdurucu kullanılmıştır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır