Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Voopoo Elektronik Sigara

Voopoo Elektronik Sigara

Voopoo Elektronik Sigara

Elektronik sigara modelleri günümüzde yoğun tercih edilir. Farklı markalar tarafından üretilmekte olup, bunlardan bir tanesi de Vopoo elektronik sigara olmaktadır. Birbirinden farklı cihazları tiryakilere sunan firmanın bazı ürünleri,

  1. Voopoo Vinci X,
  2. Voopoo Argus X Pod Mod,
  3. Voopoo Drag Max 177W Kit,
  4. Voopoo Drag X Pod Mod Kit,

Şeklindedir. Bunlardan hepsi değişik özelliklere sahiptir. Eğer yeni bir tane almayı düşünüyorsanız, detaylı inceleme gerekir.

1.Voopoo Vinci X

Vopoo Vinci X 5 – 70W çıkışa sahiptir. Böylece keyifli bir içim sunar. Aynı zamanda MTL ya da DTL kullanım şekilleri de bulunur. Kullanıcıların hem salt likit, hem de normal likit tercih etme şansı vardır. Ürünle aroma zevki yoğun biçimde yaşanır.

Cihazın arayüz bölümü dar kısmında yer alır. En üstte ateşleme butonu mevcuttur. Onu renkli ekran takip eder. Ardından menüde gezinme kolaylığı için alt alta iki buton bulunur. En sonda ise USB yeri vardır. Batarya azaldığında veya bittiğinde buradan bilgisayara ya da telefona takmanız mümkündür.

Pili dâhili özellikte olmayıp, uzun süre kullanmanızı sağlar. Güvenlikli bir ürün olup aşırı sıcaklık, maksimum güç, akü ters, çıkış aşırı akım, fazla mesai korumaları gibi pek çok özelliğe sahiptir. Böylece hem yoğun, hem de güvenli bir elektronik sigara keyfi sunar.

2.Voopoo Argus X Pod Mod

Voopoo Argus X Pod Mod renkli seçenekleriyle beraber sunulur. Dâhili olmayan 1 X 18650 pille çalışır. Alt taraftan takılan batarya uzun süreli kullanım isteyenlere hitap eder. Maksimum 80W gücü olup, yoğun bir haz yaşamanızı sağlar.

4,5ml likit tankı bulunduran ürün, tekrar doldurmadan uzun süre kullanım zevki sunar. Arayüz bölümünün üstünde ateşleme butonu vardır. Altında da OLED ekran bulunur.  Sonrasında artı ve eksi tuşları gelir. Bunlar menüde kolay bir kullanım özgürlüğü sunar. En altta USB şarj yeri olup, küçük bir kapakla korunur vaziyattedir.

Çıkış aşırı, fazla mesai, düşük pil, aşırı şarj, aşırı sıcaklık, atomizer kısa devre, pil ters çevirme gibi korumaları bulunur. Böylece güvenlikli ve teknolojik bir ürün tiryakilere sunulur.

3.Voopoo Drag Max 177W Kit

Şık ve kaliteli tasarımıyla göz alan Voopoo Drag Max 177W yenilikçi bir yapıya sahiptir. Çıkışı maksimum 177W olup, güçlü bir kullanım ve buhar sunar.  Dâhili olmayan çift 18650 pilden güç alır.

Arayüzü oldukça kolay olup yuvarlak bir ateşleme butonu vardır. Renkli ekranı ihtiyacınız olan bilgileri anında okumanızı sağlar. Buradan menüye girdiğinizde yönlendirme için iki buton vardır. Şarj olarak da USB noktası bulunur. Kullanıcılar adaptör veya bilgisayar yardımıyla bunu yapabilir.

Cihazda RBA ve SMART modları vardır. Kullanıcılar herhangi birini tercih edebilir. PnP kartuşu 4,5ml olup, uzun bir kullanım sunar.

4.Voopoo Drag X Pod Mod Kit

Vopoo Drag X Pod Mod Kit farklı renk seçenekleri bulundurur. Dar yanında bulunan arayüzü yuvarlak bir ateşleme butonuna sahiptir. Böylece kolaylıkla kullanılabilir. Altında yer alan ekran hem menüye erişmenizi, hem de gerekli değerleri okumanızı sağlar. Burada gezinmek için alt kısımda iki buton vardır.

Şarj etmek için USB yeri an alttadır. Kullanıcılar adaptör veya bilgisayarı tercih edebilir. Maksimum 80W çıkış gücü ile daha güzel hazlar yaşamanızı sağlar. Likit tankı 4,5ml olup, dolum ardından uzun süre kullanım sunar. Yenilikçi sonsuz hava akımı sistemiyle daha etkili elektronik sigara keyfi verir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır