Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Voopoo Drag Max Elektronik Sigara

Voopoo Drag Max Elektronik Sigara

Voopoo Drag Max Elektronik Sigara

Vopoo tarafından üretilen Drag Max farklı renk seçeneklerine sahiptir.  Şık tasarımıyla ergonomik yapıda gelir. Bataryası yüksek AMP 18650 olup, uzun süre kullanım sunar. Yonga seti GENE Fan 2,0’dir. Kullanıcılara 5 – 177 watt arasında bir güç verir. Böylece tiryakiler yoğun buharlı bir elektronik sigara keyfi yaşayabilir.

Voopoo Drag Max Kullanım Özellikleri

Voopoo Drag Max boyut olarak 122,0mm X 50,25mm X 25,0mm ölçülerine sahiptir. Dolayısıyla kullanım esnasında herhangi bir zorluk bulundurmaz.  Butonlar ve ekran ekranın dar kısmında bulunur. En üstte bir ateşleme düğmesi, altında TFT renkli ekran vardır.

Ekranın altında yer alan iki buton ise ayarlamalarda kullanılır. En altta da USB Type-C girişi bulunur. Batarya yerleştirilen yer bu bölümün hemen yan tarafındaki kısımdır. 5V / 2A Type-C hızlı şarj özelliği vardır.

Tiryakilerin en çok şikâyet ettiği konulardan biri bataryadır. Pilin yetersiz olduğu ve çabuk tükenip, zor şarj olduğu problemleri sıkça duyulur. Ancak ürünün hızlı şarj özelliği, size kısa sürede cihazınızı tekrar sunar. Eğer Type-C kablonuz yoksa dahi paket içerisinde bir adet bulunur. Şarj ederken bilgisayar yahut adaptör tercih edilebilir.

Pilinizi aldığınızda öncelikle şarj etmeniz gerekir. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra düzgünce yerleştirilir. Ardından likit dolumu yapılır. Ancak kullanmadan önce minimum 10 – 15 saniye civarında beklemeniz önerilir. Şayet yeteri kadar beklenmezse coiller likidi ememez. Böylece yanma durumu gerçekleşir.

Voopoo Drag Max Ürün Özellikleri

Tiryakilere yeni bir zevk getiren Voopoo Drag Max kullanışlı çok sayıda özelliğe sahiptir. Ürün özellikleri incelendiğinde şunlar görülür;

 1. GENE FAN 2,0 Yonga Seti
 2. 122mm X 50,25mm X 22mm
 3. Dua High AMP 18650 Piller – Dâhil Değil
 4. Watt Çıkış Aralığı: 5 – 177W
 5. Gerilim Çıkış Aralığı: 6,4 – 8,4V
 6. Direnç Aralığı: 0,1 – 3,0 Ohm
 7. Akıllı Mod
 8. Bypass Mod
 9. 0,001 Saniye Ateşleme Hızı
 10. Çinko Alaşımlı Şasi
 11. Sezgisel Ateşleme Düğmesi
 12. 1,08 TFT Renkli Ekran
 13. İki Ayar Düğmesi
 14. 4,5ml kapasite

E-sigara kullanıcılarının en fazla şikâyet ettiği hususlardan bir diğeri de düşük likittir. Gerek başlangıç, gerekse tiryaki seviyesinde kullanıcılar sıklıkla belirtir. 4,5ml kapasitesiyle ürün, tekrar doldurmadan uzun süre kulanım sunar. Bu gibi özelliklerin haricinde ürünün geniş bir güvenlik önlemi vardır. Bunlar da şöyle sıralanabilir;

 1. Pil Ters Çevirme Koruması
 2. Aşırı Sıcaklık Koruması
 3. Aşırı Deşarj Koruması
 4. Çıkış Aşırı Akım Koruması
 5. Aşırı Şarj Koruması
 6. Kısa Devre Koruması
 7. Fazla Mesai Koruması

Voopoo Drag böylece sadece kullanışlı ve teknolojik değil, aynı zamanda da güvenlikli yönleriyle de karşınıza çıkar. Cihazın parça temizliği de oldukça pratik şekilde yapılabilir.

Voopoo Drag Max Paket İçeriği

Her elektronik sigarada olduğu gibi Voopoo Drag Max de paketle beraber gelir. Bu içeriğe şunlar dâhildir;

 1. 1 X Drag Max Cihazı
 2. 1 X 4,5ml PnP Bölmesi
 3. 1 X 0,2 Ohm PnP – VM5
 4. 1 X 0,15 Ohm PnP – VM6
 5. 1 X Tip-C Kablo
 6. 1 X Kullanım Kılavuzu

Voopoo tarafından üretilen bu ürün başlangıç seviyesi kullanıcılar için de uygundur. Kısa sürede şarj özelliği ile kullanım esnasında şarjı bitse dâhi kısa sürede dolum yapılabilir. 177W’a kadar erişen güç çıkışıyla yoğun bir elektronik sigara keyfi yaşatır. İçerisinde bulunan kullanım kılavuzundan ürünün her detayına erişmeniz mümkündür.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı

30 ve 31 Temmuz cuma cumartesi yeni yerimize taşınacağımız için kargo çıkışları,
2 Ağustos Pazartesi günü yapılıcaktır. Gecikme için özür dileriz.
Anlayışınız için Teşekkürler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır