Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Vgod

VGOD likit, Kaliforniya'daki en lezzetli ve gelişmiş vaping deneyimini sağlamak için en iyi bileşenlerin bir karışımıdır! VGOD’un uzman barmenleri, tüm gereksiz katkı maddelerinden kaçınmak için yalnızca en saf, yüksek kaliteli özleri ve nikotini kullanır. Bu şekilde, VGOD kesinlikle kusursuz kalitede meyve suyu garanti edebilir. Performansı ve memnuniyeti optimize etmek için, VGOD barmenleri derinliği artırmak için katmanlı aroma düzenlemeleri kullanarak dengeli bir elektronik meyve karışımı bulmaya çalışır ve aynı zamanda daha dinamik bir tat sağlamak için tadı uygun miktarda tatlılıkla tamamlar. Tüm VGOD suları, 0 mg, 3 mg veya 6 mg nikotin gücüne sahip 60 ml'lik tombul goril şişelerinde sağlanır. VGOD her zaman en eşsiz meyve sularını uygun fiyatlarla sunar. Vgod likit çeşitlerini en uygun fiyatlarla Mixaromasepeti.com 'da bulabilirsiniz. Birbirinden lezzetli bu ürünleri kapıda nakit veya kredi kartı ile orijinal ambalajında satın alabilirsiniz.

Sıralama:

Vgod

Vgod, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Vgod tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Vgod

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.