Veiik Airo Pod Mod Kartuş (2'li Paket)

Ürün Kodu: 530

Marka: Veiik

0.00 TL 120.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 15 Haziran, 2021 Salı günü kargoda.

Veiik Airo Pod Mod Kartuş

 

VEIIK AIRO POD kiti Kutudan çıkan 2 VEIIK AIRO POD kartuşu. Bu POD kartuş yapıları aynı işleve sahiptir. 2 ML tuz hazneli bu POD yapıları, 1,2 ohm dirençli bobinler ile güçlendirilmiştir. Bu bobin yapıları, etkili bir MTL sigara içme deneyimi sağlayabilir. AIRO POD için yapılan bu POD kartuşlarının yapısı, tuz dolgusu alttan (kartuşun yan tarafı) ve kaptaki tuz içeriğini önlemek için silikon plastik kapaktan yapılmıştır. VEIIK Airo Pod'un (mürekkep kartuşu) 2 paketli bobin yapısı aynıdır. Denizaşırı sitelerden ve kaynaklardan biraz araştırma yaparsanız, kullanıcıların VEIIK Airo bölmesinde bobin sargısını tamamlayabildiğini görebilirsiniz. Ancak hem pod elektronik sigarayı hem de standart elektronik sigarayı aynı anda sarmak istiyorsanız ilgili tecrübeye sahip olmalısınız. Ek olarak, sarım işlemi, çeşitli malzemelere ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Bu malzemeler arasında sarım telleri, organik baskısız pamuk, seramik cımbız ve bazı malzemelere ihtiyaç vardır. Pil kutusunu değiştirmek, içine saf sıvı doldurmak veya bir bobin sarmak için pil kutusunu pil kutusu gövdesinden ayırmayı unutmayın.

 

VEIIK Airo Pod (Kartuş) 2'li Kutu İçeriği

2 Adet 2 ML Salt Likit Kapasiteli / 1.2 Ohm Dirençli Coil (Bobin) Bulunan  Pod Kartuş

 

VEIIK Airo Pod (Kartuş) Özellikleri

VEIIK Airo Pod (Kartuş) 2'li Paket İçinden 2 Adet 1.2 Ohm Dirençli Coil İle Güçlendirilmiş Pod Kartuş Çıkar. Bu pod Kartuşlar 2 ML Salt Likit Kapasitesine Sahiptirler.

Dolum Pod Kartuşların Alt - Yan Kısmından Yapılır. Silikon Tıpa Salt Likit Sızıntısını Önler.

Kendi Coil Sarımınızı Yapacaksanız Daha Önce RBA Coil Sarımı Konusunda Deneyimli Olmalısınız. Eğer Coil Sarımı Konusunda Deneyiminiz Yoksa VEIIK Airo Pod (Kartuş) 2'li Kutu Alarak Kullanım Ömrünü Uzatabilirsiniz. Coil Sarımı İçin Coil (Bobin) Sarım Malzemelerine, Organik Pamuğa İhtiyacınız Olduğunu Ve De Salt Likit Dolumundan Sonra Coil (Bobin) Pamuğunun Salt Likiti Emmesi İçin 10 - 15 Dk. Kadar Beklemeyi Unutmayın. 

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır