Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Veiik

Veiik Airo Pod kartuşları, bir mıknatıslama sistemi fikrini uygulamaya koyarak kartuşu mıknatısladı. Kartuşun bu işlevi, doldururken sıvının sızmasını ve sıçramasını önleyebildiği için kullanıcıya büyük kolaylık sağlar ve ayrıca ürünü yerleştirebilir. Veiik Airo Pod Sistem Modunda kullanılan orijinal fikir tasarımda benimsendi ve organik pamuğa sarıldı. Sıvı, Veiik Airo Pod kartuşunun yan tarafından kolayca doldurulabilir, bu da onu yeniden doldurulabilir kostik için uygun bir MTL kartuşu yapar. Paketin içerdiği yedek filtre elemanı MTL içme deneyiminde göz ardı edilemeyecek özelliklerden biridir. Sıcak bir deneyim sağlayabilen, zengin ve ideal buhar yoğunluğuna sahiptir. Veiik kartuşları, 2 ml doldurulabilir sıvı haznesi sayesinde size istediğiniz aromayı ekleyebileceğiniz alana sahiptir. Bu fırsat ile istediğiniz lezzete ulaşabilir, gelişmiş alttan havalı tahrik sistemine adapte olabileceği için size en iyi ve saf tadı sağlayabilir, damak tadınızı zirveye çıkarabilir. Mixaromasepeti.com farkı ile Veiik markasının kartuş/coil ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Veiik

Veiik, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Veiik tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Veiik

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.