Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Vegetable Gliserin (VG)

Vegetable Gliserin (Bitkisel Gliserin) e-sigara likitindeki ana çözücüdür. İçeriklerde VG kısaltması ile gösterilmektedir. Gliserol veya gliserin olarak da bilinen bitkisel gliserin, genellikle palm yağı, soya fasulyesi, hindistancevizi yağı veya hurma yağından yapılan şeffaf bir sıvıdır. Elektronik sigarada dumanı daha yoğun hale getirir ve elektronik sigara kullanımından daha çok keyif almanızı sağlar. Tatsızdır, yumuşak bir tatlılık ve şurup kıvamına sahiptir. Vegetable gliserin elektronik sigara likiti endüstrisinde çok popülerdir. Popüler, ancak daha birçok alanda kullanım alanları var. İlaç ve gıda başta olmak üzere birçok alanda da kullanılmaktadır. E-sigara likiti ile ilgili hiçbir araştırma gliserinin neden olduğu herhangi bir hasar görülmemiştir. Bu, günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız bu maddenin kullanımını gösterir, çünkü e-sigaralarda bulunan buhar sizin için sağlık sorunlarına neden olmayabilir. En iyi Chemnovatic Vegetable Gliserin, Evyap Bitkisel Gliserin, Wilmar Bitkisel Gliserin marka VG çeşitlerini Mixaromasepeti.com 'da bulabilirsiniz.

 

Sıralama:

Vegetable Gliserin (VG)

Vegetable Gliserin (VG), Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Vegetable Gliserin (VG) tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Vegetable Gliserin (VG)

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.