Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Vaporesso Veco Solo 1500 Mah Elektronik Sigara

Vaporesso Veco Solo 1500 Mah Elektronik Sigara

Vaporesso Veco Solo 1500 Mah Elektronik Sigara

Vaporesso tarafından üretilen Veco Solo 1500 mah kalem şekline ince bir elektronik sigaradır. Boyutu sayesinde gerek cepte, gerekse elde rahatlıkla taşınır. Başlangıç düzeyince olan ve yeni elektronik sigaraya başlayan için güzel bir seçenektir. Güçlü bataryası sayesinde gün içerisinde tekrar şarj etmeden kullanmanız mümkündür.

Vaporesso Veco Solo 1500 mah Kullanım Özellikleri

Sızdırmaz özellikte olan Vaporesso Veco Solo güzel bir tasarımla karşınıza çıkar. All-in-One olarak tabir edilen hepsi bir arada yapıdadır. Ergonomik ve portatif yapısıyla dikkat çeker.

Bataryası dâhili olup, fazladan elektronik sigara pili almanız gerekmez. Cihazı aldığınızda öncelikle kurulum yapmak gerekir. Bunun için önce yedek coil monte edilir. Pilin bataryası olmadığı için sonrasında şarja takılır.

Bunun için ürün paketinden USB şarj kablosu bulmanız mümkündür. Ürünün şarj süresi kısa olup, bilgisayardan veya adaptörden doldurulabilir. Dolum bitince de likit doldurulur. Bu esnada ürünün başka kısmına getirmemeye özen gösterilmelidir.

Dolum yapılınca içmeden önce minimum 10 – 15 dakika beklemelidir. Zira coil içerisinde bulunan pamukların likidi emmesi, nemlenmesi gerekir. Aksi durumda pamuk yanar. Bu durum da içim keyfinizi doğrudan etkiler.

Ürünün atomizer bölümü hava kanal sistemi bulundurur. Kullanıcılar burayı istedikleri gibi açma – kapama özgürlüğüne sahiptir. Böylece buhar seviyesi ayarlanır. Eğer daha zevkli ve yoğun bir buhar talep ediyorsanız, hava kanalı açık olmalıdır. Şayet sıkı çekimler istiyorsanız kısılmalıdır.

Vaporesso Veco Solo 1500 mah Ürün Özellikleri

Vaporesso Veco Solo 1500 mAh pratik bir kullanıma sahiptir. Cihazın üzerindeki tuşa 5 kez üst üste, hızlıca basmak açıp-kapama işlemi yapmanızı sağlar. Kullanmak için düğmeye basılı tutulurken çekim yapılır.

Eğer uzun bir zaman kullanmışsanız ve coil artık ilk zamanlarında olduğu gibi değilse değiştirme imkânınız vardır. Bunun için önce ürünün tank başlığı alınır. Ardından takılı coil çıkarılır.  Sonrasında ise takacağınız coil monte edilir ve başlık kapatılır. Bu sayede dakikalar içerisinde eski zevkinizi tekrar geri alırsınız. Kolay sökülebilir yapısı, aynı zamanda temizlik işini de kolaylaştırır.

Cihazın likit kapasitesi 2ml’dir. Başlangıç seviyesinde kullanıcılar için oldukça tatmin edicidir. Zira ürünü sık sık doldurma zorunluluğu kalkar. Diğer özellikleri ise şöyledir;

 1. Batarya: 1500 mAh
 2. Materyal: Çinko Alaşımlı Paslanmaz Çelik
 3. Bağlantı: 510
 4. Çap: 22mm
 5. Uzunluk: 100mm
 6. Ağırlık: 82gr

Ürün güçlü materyali sayesinde oldukça dayanıklı yapıdadır. Dayanıklılığı, kaliteyi ve konforu kendisinde birleştiren Vaporesso Veco Solo uzun süre kullanmanızı sağlar. Nargile tarzında bir cihaz olup, Eco Universal Coil ile çalışır. Mini boyutuna rağmen büyük bir verim gösterir. Hava kanal sistemi sayesinde her kullanıcı, kendine göre ayarlama yapabilir.

Böylece saniyeler içerisinde aynı cihazdan aldığınız kalite farklılaşır.

Vaporesso Veco Solo 1500 mah Paket İçeriği

Bilindiği üzere her elektronik sigara modeli bir paket ile beraber gelir. Vaporesso Veco Solo da kullanıcılara bu şekilde sunulur. Paketinde bulunan içerik;

 1. 1 X Veco Solo
 2. 1 X Seramik EUC Coil 0,3 Ohm
 3. 1 X Yedek Geleneksel EUC Coil 0,2 Ohm
 4. USB Şarj Kablosu
 5. Kullanım Kılavuzu

Genel hatları itibariyle incelenecek olduğunda ürün başlangıç kullanıcılara iyi bir tercih oluşturur. Cihazın batarya ve likiti starter seviyesi için güzel imkân sunar. Elektronik sigaraya yeni başlayan kişiler önemli birçok maddeyi bilmeyebilir. Bu nedenle kullanım kılavuzları vardır. Bu ürünü aldığınızda ilk önce söz konusu kılavuzu okumak önerilir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır