Vaporesso Tarot Nano 40w Elektronik Sigara Kit

Ürün Kodu: 733

Marka: Vaporesso

0.00 TL 485.46 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 28 Temmuz, 2021 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Renk Seçenekleri:
Big Boss Hediye Likit :
Nicotin Oranı:
Ücretsiz Kargo

Vaporesso Tarot 40w Elektronik Sigara Kit

Vaporesso tarot 40w elektronik sigara kit buhar türlerinin tadını deneyimlemek isteyenler için en uygun cihazlardan biridir. Birbirinden farklı köşe tasarımlarıyla birlikte yoğun bir ilgiyle karşılaşan bu ürünün, atomizör başlığının değişimi de son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.  Hava akımı kısmı tepe noktada bulunmaktadır. Kolay kullanım sunan bu ürün özel tasarımı ve boyutuyla birlikte kolay kullanım sunmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri içerisinden kişilerin kendilerine en uygun ürünü seçebilmesi büyük bir avantaj yaratmaktadır.

 

Vaporesso Elektronik Sigara

Vaporesso elektronik sigara, pek çok ayrı bütçeye hitap edebilecek farklı batarya türleriyle ve özelliklerle sunulmaktadır. Bu modellerde alınacak olan ürün için kişilerin öncelikle kendi ihtiyaçlarını doğru belirlemesi önem kazanmaktadır. Günde bir seferden daha çok sigara kullananlar buna uygun olacak şekilde ürün seçimini yüksek batarya ömrü olacak şekilde tercih etmelidir. Buna karşın sigara kullanımı az olan ve kullanım oranını azaltmak isteyenler, uygun fiyatlı ve standart özellikteki ürünleri tercih edebilmektedir.

Yoğun tütün içerikli seçenekler sunan Vaporesso elektronik sigara, buhar oranını arttırarak yüksek doyum sağlamaktadır. Geniş bir ekrana sahip olmasından ötürü kullanımı kolay olmakla beraber farklı renk çeşitlerinden tamamen tercihe bağlı olacak şekilde seçimler yapılabilir. Kullanım kolaylığı sağlaması için boy seçimlerinin de buna uygun yapılması faydalı olmaktadır. Ağırlığı düşük olduğundan kolay taşınabilen ürünlerdir.

 

Vaporesso Elektronik Sigara Fiyatları

Vaporesso elektronik sigara fiyatları, herkesin kendine uygun olarak tercih edebileceği farklı modellere göre değişiklik göstermektedir. Kimi modeller oldukça uygun fiyatlı iken bazılarının ise fiyatlarının çok daha yüksek olabildiği bilinmektedir. Buna uygun olarak yoğun bir şekilde sigara kullananların günde bir paket almaları ve 30 günde buna denk düşen fiyatla cihazların ücreti denk olmaktadır. Buna karşın çok daha uzun kullanım sunar.

 

Standart Paket İçeriği:

1 x Vaporesso Tarot Nano MOD
1 x Vaporesso Veco Tank (Geleneksel EUC Clapton  0.4ohm önceden kurulu)
1x 0.5ohm Geleneksel EUC Clapton – 35-40W
1 x Yedek Pyrex Cam
1 x USB Şarj Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır