Vaporesso Revenger 220W Kit Elektronik Sigara

Ürün Kodu: 732

Marka: Vaporesso

0.00 TL 725.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 28 Temmuz, 2021 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Renk Seçenekleri:
Pil Seçenekleri:
Model Seçimi:
    
   Ücretsiz Kargo
      
   Marka Vaporesso
   Ürün İsmi Vaporesso Revenger 220W Kit  Elektronik Sigara
   Ürün Cinsi Elektronik Sigara
   Boyut 89 x 45 x 28mm 
   e-Sıvı Kapasitesi 2 ml - 5 ml
   Pil Kapasitesi 2 x 18650 Piller
   Watt Aralığı 5W - 220W

    

   Orjinal Revenger Uyumlu Coiller İçin Tıklayınız: Vaperosso GT2 / GT4 / GT 8 / GT Mesh Coil

    

   Vaporesso Revenger 220W Kit  Elektronik Sigara

   Vaporesso revenger 220w kit elektronik sigara yeni nesil cihazlara uygun olarak 5 ml NRG tank barındırmasıyla kullanıcılarına etkili bir elektronik sigara deneyimi sunmaktadır.  Omniboard 2.0 ile tasarlanan bu ürün, özel ml tasarımıyla öne çıkmaktadır. NRG rank içerisindeki ısı yalıtım sayesinde alt bölgedeki ısı drip tip bölümüne az biçimde iletilmektedir. Bu sayede ısınma sorununun önemli ölçüde azalması sağlanmış olmaktadır. Bunun yanında şarj özelliği sayesinde de hızla pilleri şarj edebilmek olanaklı hale gelmektedir. Cihazın ekran bölgesinde pil oranına yönelik bilginin görülmesiyle birlikte de daha kontrollü kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Farklı renklerdeki tasarımlarıyla geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden, şık bir üründür.

   Vaporesso Elektronik Sigara

   Vaporesso elektronik sigara farklı ihtiyaçları karşılayabilecek çeşitlikte birbirinden ayrı pek çok modeli içermektedir. Elektronik sigara kullanıcılarının birbirinden farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına ürünler büyük bir dikkatle herkese hitap edebilecek şekilde hazırlanmıştır. Bu bağlamda sigara kullanımı yoğun olan kişilere uygun olarak batarya ömrü uzun, kullanımda daha yoğun etki veren seçenekler sunulmaktadır. Tam aksine sigara kullanımı az olan ya da sigarayı bırakmak adına elektronik sigaraya yönelen kişiler için ise batarya ömrü daha az fakat çok daha uygun fiyatlı seçenekler uygun olmaktadır. Kullanıcılara sağlanan yüksek doyum sayesinde hem elektronik sigaranın hem elektronik sigara likitlerinin de daha az kullanılabilmesi, böylece kullanım açısından avantaj elde edilebilmesi olanaklı olmaktadır.

   Vaporesso Elektronik Sigara Fiyatları

   Vaporesso elektronik sigara fiyatları markanın hangi ürünün tercih edileceğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Daha az kullanıma yönelik olan ürünler son derece uygun fiyatlı olabilmekteyken ileri teknoloji ile uzun süreli batarya kullanımı sağlayan seçenekler ise daha pahalı olabilmektedir. 

    

   Paket İçeriği:

   1 x Revenger MOD (pilsiz)

   1 x NRG tank

   1 x GT8 0.15ohm (önceden kurulu)

   1 x GT4 0.15ohm

   1 x Yedek Pyres Cam Tüp

   1 x USB Kablosu

   1 x Kullanım Kılavuzu

   Yedek parçalar

    

   Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

   Ortalama Değerlendirme » puan
   yukarı
   Sepetinizde ürün bulunmamaktadır