Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Vaporesso

Vaporesso, bir Pod Mod e-sigara üreticisidir. 2006 yılında üretime başlamış ve kısa sürede sektörün en popüler markalarından biri haline gelmiştir. Vaporesso, Smoore markalarından biridir ve yüksek teknoloji ürünü ve yenilikçi ürünleri, e-sigara tüketicilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ürünler sunabilmektedir. Mevcut koşullar altında Smoore, dünya çapında 5 Ar-Ge üssü, 10 fabrikası ve 1.000'den fazla çalışanıyla sektörün en büyük şirketlerinden biridir ve yaklaşık 800 patenti bulunmaktadır. Şirket, Pod Mod e-sigara alanında dünyadaki en büyük üreticilerden biri olup, her yıl piyasaya milyonlarca ürün temin etmekte ve bunları dünya çapında kullanmaktadır. Tüm Smoore markalarında olduğu gibi; Vaporesso üretim hattı da toplam kalite yönetimi prensiplerini benimsemekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Vaporesso, PTF teknolojisini kullanan pod mod e-sigara dünyasında devrim niteliğinde bir dolum sistemi sağlar. Ayrıca Vaporesso ürünlerinde kullanılan CCELL seramik kartuş teknolojisi de etkin kullanım sağlayabilir. Mixaromasepeti.com üzerinden Vaporesso ürünlerine en uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Vaporesso

Vaporesso, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Vaporesso tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Vaporesso

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.