Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Vaperosso Veco Plus 3000 Mah Elektronik Sigara

Vaperosso Veco Plus 3000 Mah Elektronik Sigara

Vaperosso Veco Plus 3000 Mah Elektronik Sigara

Kalem tipi tasarımı ile dikkat çeken Vaperosso Veco Plus 3000 Mah Elektronik Sigara, çinko alaşımlı paslanmaz çelik kaplama dış alanı ile yüksek düzeyde sağlamlık vadetmektedir. Bu tarz tasarıma sahip olan elektronik sigaralardan daha kalın ve geniş bir yapısı ile ayrılan cihaz modelinden de anlaşılacağı üzere 3000 mAh dahili bataryası ile uzun süreli kullanım konforu sağlamaktadır.

Kullanım kolaylığının yanı sıra sahip olduğu teknik detaylar ile de dikkat çeken elektronik sigara, hemen her ortam ve şart altında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kalem tasarımına sahip olması nedeniyle taşıma konusunda da önemli bir avantajın elde edilebilmesine imkan tanıyan elektronik sigara, güçlü bir sigara içme deneyimi de sağlamaktadır.

Elektronik sigara kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen e-sigaralar arasında bulunan Vaperosso güvencesi ile üretilmiş olması da bu elektronik sigaranın dünya genelin yaygın bir şekilde tercih edilmesinin bir diğer nedeni olarak göze çarpar. Ayrıca yedek parça bakımından da önemli düzeyde bir avantaj sağlayan Vaperosso marka elektronik sigaraların likitlerine ya da arızalanan parçalarına hızla ve kolaylıkla ulaşarak temin etmek mümkündür.

Kullanım Özellikleri

Vaperosso bilineceği üzere günümüzde en çok tercih edilen elektronik sigara markaları arasında yer almaktadır. Vaperosso Veco Plus 3000 mAh Elektronik Sigara da Vaperosso’nun Veco Plus serisinin son elektronik sigarasıdır. Kullanım bakımından belirtilmiş olduğu gibi son derece kolaylık sağlayan sigara aynı zamanda teknik özellikleri, pil gücü ve kolay likit değişimi gibi nitelikleri bakımından da kullanıcılarına efektif bir sigara deneyimi yaşatır.

Coil değişimi konusunda oldukça önemli bir avantaj sunan elektronik sigara, sızdırmaz atomizer yapısı sebebiyle herhangi bir akıntı ya da sızıntıya karşı güçlü direnç göstermektedir. Sızdırmaz yapıya sahip olması her ortamda kullanıma ve her şart altında taşınabilmesine doğrudan katkı sağlayan elektronik sigara, 3000 mAh dahili bataryası ile uzun süreli bir deneyim elde edilmesini sağlamaktadır.

Cihazın kullanılabilmesi için ateşleme tuşu aracılığıyla açılması gerekmektedir. Ateşleme tuşu aracılığıyla cihazın başlatılması ile birlikte alınan ilk nefes sonucunda cihaz kullanıma açılacaktır. Cihazın manuel olarak ayarlanabilir herhangi bir watt ayarının olmaması kullanıcıların her buhar çekişinde aynı deneyimi elde etmesini sağlamaktadır. 

Ürün Özellikleri

Vaperosso Veco Plus serisinde bulunan diğer tüm elektronik sigaralar gibi güçlü teknolojik içerikler ile desteklenen Vecoprosso Veco Plus 3000 mAh Elektronik Sigara, üstten dolma özelliğine sahiptir. Isınmaya karşı koruma kitine sahip olan sigara efektif bir kullanımın gerçekleştirilerek gerçek bir sigara deneyimi yaşanmasına doğrudan katkı sağlar.

2-4 ml tank kapasitesi ile yüksek oranda likit alımı sağlayan cihazın pek çok Pyrex cam tanka sahip olması kullanıcıların benzersiz bir likit deneyimi elde edebilmesi için özel bir avantaj sunmaktadır. Hemen her türden kullanıcının en aktif ve efektif şekilde kullanılabilmesi için özel olarak üretilmiş olan Vecoprosso Veco Plus serisinin son sigarası olan 3000 mAh, küçük yapısına karşın güçlü ve dinamik tasarımı ile kullanıcılarına önemli başka bir avantaj sunar.

Paket İçeriği

Vecoprosso Veco Plus serisinin tüm ürünlerinde olduğu gibi paket içeriği yoğun şekilde uzun kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Cihazın kendisinin de kit olarak bulunduğu paket içeriği 2 farklı aromadan oluşan Coil içeriği ile güçlü şekilde desteklenmiştir. Aynı zamanda dahili 3000 mAh bataryanın şarj edilebilmesi için hızlı şarj özelliğine sahip olan USB şarj kablosu ile cihazın kolaylıkla ve hızla kullanıma hazır hale getirilebilmesi mümkündür.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır