Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Vaperosso Swag Elektronik Sigara

Vaperosso Swag Elektronik Sigara

Vaperosso Swag Elektronik Sigara

Elektronik bir sigara gövdesi olan Vaperosso Swag elektronik sigara, göz alıcı kibarlıkta bir tasarımla karşınıza çıkar. Kolay bir kullanımı olup, oldukça pratiktir. 80w gücüyle harika bir başlangıç kiti olan ürün, IML teknoloji ile imal edilmiştir.  18650 tek pille çalışır ve 2A hızlı şarj özelliğine sahiptir. Böylece şarjı bitince dakikalar içinde kullanıma hazır olur.

Vaperosso Swag Kullanım Özellikleri

Vaperosso Swag elektronik sigara dış görünüşü kadar, kullanım özellikleri bakımından da tatmin edici bir üründür. Fiyat ve performans bakımından uygun olup çeşitli akıllı modlara sahiptir. Kit 75mm X 48 mm X 25 mm’lik sıcaklık kontrol kutusu ile 48,5 mm X22 mm spesifik üretime sahip NRG Sub-Ohm tankını bulundurur.

Ürün mod olarak üç seçeneğe sahiptir. Bunlar normal, high ve soft’tur. Hızlı bir mod değiştirmesi ile farklı aromaları anında tatmanız mümkündür. Böylece Vaperosso ile birbirinden farklı tatlara, anında kavuşabilirsiniz. Bu modların özellikle ise şöyledir;

  1. Normal mod: Çoğu kullanıcının tercih ettiği seçenektir. Standart bu modda gelir. Ancak isteyen kişiler pratik biçimde değiştirebilir. Sabit watt sağlar.
  2. Soft mod: Adından da tahmin edilebilecegibi soft mod, sigarasını yumuşak içmek isteyenler içindir. 50 watt kullanır. Kullanıcı ateşleme butonuna dokunduğu an %10 ile başlar. Ancak bir saniye sonra 50 watt gücüne erişir. Özellikle yüksek ohm gücü sahibi coil ile yüksek PG, nikotin seven kişiler tercih eder. Zira yüksek PG gücü, içimde boğaz vurumunu daha iyi sağlar. Böylece daha tatmin edici zevkler sunar.
  3. High mod: Bu mod elektronik sigarayı sert sevenler içindir. Ateşleme yapıldığı an %10 ile başlar ve bir saniye ardından 50 watt’a ulaşır. Özellik sigarayı bol ve hızlı buharlı içmenize yardım eder. Özellikle yüksek oranda VG ve düşük nikotin seven kullanıcılar tercih eder. Eğer sigaranızdan en iyi duman performansını almak istiyorsanız, tatmin edici sonuçlar verir.

Modun dış kısmında yükseltilmiş pil kapağı bulunur. Kapak ve çevresinde ise tırtıklı yapı gözlemlenir. Batarya bölümü açıldığında ise iç kısmda negatif batarya işareti mevcuttur. Kullanırken ateşleme butonuna bastıktan sonra ağızlıktan nefes almak gerekir. Sonrasında buton bırakılır.

Açma-kapa işlemleri ise ateşleme butonuna 2 saniyede hızlı ve ard arda 5 basımla olur. Bu işlem açarken de kapatırken de aynıdır.

Vaperosso Swag Ürün Özellikleri

Vaperosso Swag kolay bir kurulum bulundurur. Ürün ilk geldiğinde yaklaşık %5 gibi bir şarjı vardır. Bu nedenle önce şarja takılmalıdır. Likit kısmı doldurulduktan sonra minimum 15 dakika beklemek yeterlidir. Smart mod ya da VW moda kullanım mümkündür.

Vaperosso 3,5ml likit kapasitesiyle gelir. Dolayısıyla başlangıç ve orta düzen çoğu kullanıcı için tatmin edicidir. Ancak fazla kullanıyorsanız, bubble cam kullanarak kapasiteyi yükseltmeniz mümkündür. Ürünün Avrupa standartlarında atomizeri ise 2ml ile kısıtlıdır. Modun üst kısmında 510 bağlantısı mevcuttur.

Vaperosso Swag Paket İçeriği

Vaperosso Swag elektronik sigara paket kutusunda şu içeriği bulundurur;

  1. 1 X Swag Mod
  2. 1 X GT2 Core – Önceden Yüklenmiş
  3. 1 X Kullanım Kılavuzu
  4. 1 X Vaperosso USB Kablosu
  5. 1 X Ekstra GT Hücresi
  6. 1 X Yedek Tank Camı
  7. 1 X Vaperosso USB Kablosu

Ürünün atomizer tankı paslanmaz çelikten imaldir. İçerisinde bulunan özel coil, isteyen kullanıcılara daha yüksek oranda buhar sağlar.  Ayrıca atomizer tankta drip tip de bulunur. Ayarlanabilir hava kanalları mevcuttur.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır