Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Vaperosso Revenger X Elektronik Sigara

Vaperosso Revenger X Elektronik Sigara

Vaperosso Revenger X Elektronik Sigara

Şık ve göz alıcı tasarıma sahip olan Vaperosso Revenger X ergonomik ve kompakt boyutuyla size kolay bir kullanım sunar.  İçerisinde Revenger X mod ve NRG Sub-Ohm tankı vardır. Güçlü ve teknolojik bir cihaz olup, OMNİ Board 2,2 desteği vardır. Geniş ekranıyla menülerde rahat ve pratik şekilde kullanılır.

Vaperosso Revenger X Kullanım Özellikleri

Vaperosso Revenger X elektronik sigara 45mm X 89mm X 28mm boyutlarıyla gelir. Paket içeriğinde diğer paketler bulunduğu gibi pil yer almaz. Kullanıcılar burada tercih hakkına sahiptir. Bununla beraber cihaz 2 X 18650 pil yardımıyla çalışır.

GT4 coil ve GT8 coil takılı vaziyette gelir. GT4 coil 2 sarımlı olup, düşük watt kullanımı bulunur. Böylece daha uzun şarjı vardır. GT8 ise 4 sarımlıdır ve yüksek watt sunar.  Yüksek buhar sağlar. Böylece elektronik sigarayı daha yoğun buharlı seven kişiler için mükemmeldir. Ürün farklı modellerinde olduğu gibi 3 mod bulundurur;

 1. Normal Mod: Sabit watt vermekte olup genellikle tercih edilir.
 2. Soft Mod: Adından tahmin edileceği gibi yumuşak içim sunar. Ateşleme yaptığınız anda %10 ile başlar. Lâkin 1 saniye ardından 50 watt gücüne ulaşır. Yüksek PG oranına sahip likitte boğaz vurumu bakımından kalitelidir.
 3. High Mod: Adındanda anlaşılacağı üzere sert kullanım sunar. Genellikle yüksek VG değerleri ve düşük nikotin isteyenler tercih eder. Açılırken %10 ile başlar ve bir saniye ardından 50 watt’a ulaşır. Buhar zevkini hızlı ve yoğun yaşamanızda yardımcı olur.

Ürün farklı modları arasında hızlı bir geçiş imkânı verir. Böylece zorluk yaşamadan, farklı tecrübelere anında ulaşmak mümkündür. Yan tarafında bulunan ateşleme tuşu geniş olup kolay bir kullanım sunar. Cihazı başlatmak için ard arda 5 kere basmak yeterlidir.

Cihazın gövdesinde OLED ekran gerekli değerleri okumanızı sağlar. Dokunmatik tuşlara sahip olup, ekranın hemen alt kısmında 3 adet dokunmatik seçeneği bulunur. Bunlar her kullanıcı tarafından kolaylıkla ayırt edilebilecek şekildedir.

Menü tuşları otomatik kilit özelliğine sahiptir. Kilidi açmak için yan taraftaki ateşleme butonuna seri 3 kez basılır. Cihazın en altında ise USB girişi vardır.

Vaperosso Revenger X Ürün Özellikleri

Vaperosso Revenger X elektronik sigara parçaları kolaylıkla ayrılabilir yapıdadır. Böylece çıkarıp, monte etmesi oldukça kolaydır. Bakım ve temizliği de rahat şekilde yapılmaktadır. Dolayısıyla başlangıç seviyesinde bulunan kullanıcılar için de son derece uygundur. Likit dolumu yapılırken, kapak kaydırılır. Coil bölümü görülmediği için hatalı dolumun önüne de geçilmektedir.

Ürün paketinde 510 drip tipler dönüştürücü adapter vardır. Ayrıca kendi ağızlık bölümü geniştir. Böylece içerken daha yoğun zevkler yaşamanız mümkündür. Dönüştürücü dileyen kullanıcılara değişik ağızlıklar kullanma imkânı sağlar. Kurum yaparken öncelikle bataryalar şarj edilir. Bunun için kutuda kablo bulunur. Ardından da atomizer likit tanı doldurulur.

Sonrasında yaklaşık 10 ile 15 dakika beklenir. Böylece cihazdaki coiller likidi emer.

Vaperosso Revenger X Paket İçeriği

Vaperosso Revenger X elektronik sigara tiryakilere daha yoğun sigara keyfi yaşatır. Ürün satın alındığında gelen pakette şunlar görülür;

 1. 1 X Revenger Mod
 2. 1 X NRG Atomizer
 3. 1 X GT8 Coil – Takılı olarak gelir
 4. 1 X GT4 Coil – Yedek
 5. 1 X USB Kablosu
 6. 1 X Yedek Cam
 7. Yedek Contalar
 8. Kullanım Kılavuzu

Tank paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiştir. İçerisinde bulunan kullanım kılavuzu merak edilen tüm ayrıntıları size sağlayacaktır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır