Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Vaperosso Luxe Elektronik Sigara

Vaperosso Luxe Elektronik Sigara

Vaperosso Luxe Elektronik Sigara

Çarpıcı ve şık dekorasyonu ile karşınıza çıkan Vaperosso luxe elektronik sigara farklı renklere sahiptir. İçerisinde 2 X 18650 batarya ile çalışmakta olup, TFT renkli ekranı vardır. Kullanıcılar üzerinde tüm menü seçimlerini rahat bir şekilde yapabilir. Butonu dokunmatik ve titreşimlidir. Böylece pratik ve uzun süreli bir kullanım sunar.

Vaperosso Luxe Kullanım Özellikleri

Vaperosso Luxe elektronik sigara yan tarafında büyük bir buton bulundurur. Bu sayede daha rahat kullanılabilir. Gövdenin üzerinde işlevsel bir buton olup, yukarı-aşağı-mod seçeneklerini sunar. Bu butonun hemen üzerinde de TFT ekran bulunur.

Luxe mod 28mm atomizer kullanımına izin verir. Bu esnada taşma görülmez.  Güvenlik önlemleri bakımından,

 1. ESD Devre Koruması,
 2. Aşırı Şarj Koruması,
 3. Düşük Güç Koruması,
 4. Düşük Direnç Koruması,
 5. Ateşleme Koruması,
 6. Yük Koruması,
 7. Kısa Devre Koruması bulundurur.

Ürün kolay bir likit doldurumuna sahiptir. Dolum için önce drip tip alınır ve hazne açığa çıkarılır. Sonrasında da dolum yapılıp, kapatılır. Kullanıcıların her yeni coil için likit doldurması tavsiye edilir. Ardından da minimum 15 dakika beklenir. Böylece yeni coil likit yakıtını emebilir.

Ürün alındıktan sonra bataryası doldurulur. Bunun için ürünün paketinde USB kablosu vardır. Cihaz üzerinde mini-USB noktası da işlev butonunun hemen altında yer alır. Kullanıcılar bilgisayar veya adaptörden şarj edebilir.

Sonrasında ise likit dolumu yapılır. Yaklaşık 10 -15 dakika coillerin likidi emmesi beklendikten sonra kullanılabilir.  Şayet yeteri kadar beklemezseniz coil pamuğu yanar.  Böylece içerken size yanık bir lezzet gelir.

Sonrasında yan taraftaki geniş ateşleme butonuna 5 kez üst üste basılır. Eğer ekranı kilitlemek veya açmak istiyorsanız 3 kez üst üste tıklamak yeterlidir. Böylece kullanım yapmıyorken cihazı pratik şekilde kilitleyip, güvene almanız mümkündür.

Luxe menüsünü açmak için cihazda görülen Vaperosso logosuna 3 kere dokunmak yeterlidir. Söz konusu menüde gezinti için dokunmaktik ekranda sağ-sol yönlerini kullanmak gerekir. Tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra çıkış da aynı logoya 3 kez dokunmayla olur.

Vaperosso Luxe Ürün Özellikleri

Vaperosso Luxe yüksek mod kapasitelidir. Birçok tiryakinin bileceği üzere bu tür modlarda şarj meselesi problemli olabilir. Alt yapı olarak OmniBoard 4,0 kullanan ürün yaklaşık 1 – 1,5 saatte şarj olur.

Sahip olduğu Vaperosso SKKR tankı 8,0ml ile yoğun ve uzun süreli kullanım sunar. Böylece likidi yeniden doldurmadan, uzun süre tatmanız mümkündür. Boyutu 30mm X 59,85mm boyuttadır. Çapı ise 30mm’dir. Tankın alt kısmında ise iki hava kanalı mevcuttur. 510 atomizer bağlantısı mevcut olup, atomizere likit dolumu üstten yapılması önerilir. Böylece sızdırmalar önlenir.

Cihazda bubble cam mevcuttur. Bunu kullanarak görünümü yahut e-likit kapasitesini değiştirmeniz mümkündür. Cihaz kendini istenmeyen olaylara karşı korumaya alabilir. Ayrıca kısa devre özelliği de otomatik devreye girer.

Aynı şekilde kullanıcı ateşlemeye farketmeden uzun bassa dahi cihaz korumaya girer.

Vaperosso Luxe Paket İçeriği

Vaperosso Luxe kullanıcılara daha yoğun ve zevkli bir keyif sunar. Ürün satın alındığında paket içeriği şöyledir;

 1. 1 X Luxe Mod
 2. 1 X SKKR Sub-Ohm Tank – 8ml
 3. 1 X QF Strip Coil 0,15 Ohm – Pre-Installed
 4. 1 X QF Meshed Coil 0,2 Ohm
 5. 1 X Yedem Cam – 5ml
 6. 1 X Vape Band
 7. 1 X O-Ring Seti
 8. 1 X USB Kablosu
 9. 1 X Kullanım Kılavuzu
 10. 1 X Sorgulama Kartı

Paket içeriğinde bulunan kullanım kılavuzu size tüm ayrıntıları verir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır