Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Vaperosso Elektronik Sigara

Vaperosso Elektronik Sigara

Vaperosso Elektronik Sigara

Elektronik sigara markaları, günümüzde yoğun olarak tercih edilir. Bunlardan bir tanesi de Vaperosso elektronik sigara olmaktadır. Teknolojik özellikleri, güvenlikli yapısı ve tiryakilere sunduğu içim zevkiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Bazı ürünleri,

  1. Vaperosso Swag 2 80W Kit,
  2. Vaperosso FORZ TX Kit 80W,
  3. Vaperosso Gen Kit 220W SKKR-S Tank,
  4. Vaperosso Gen S Kit 220W NRG-S,
  5. Vaperosso GTX One Kit 40W 2000mAh şeklindedir.

Vaperosso Swag 2 80W Kit

Vaperosso Swag 2 yüksek çıkış gücüyle kaliteli bir içim sunar. 80W değeri tiryakilere yeni hazlar yaşatır. Ürünün arayüz bölümü dar olan yan tarafındadır.

Bu alan incelendiğinde geniş bir ateşleme butonu gürülür. Böylece sorun yaşamaksızın içim yapılabilir. Ekranı ihtiyacınız olan her bilgiyi sağlar. Yan tarafında artı ve eksi tuşları vardır. Bunlar ekranın menü kısmında dolaşırken yardımcı olur.

Cihazın bataryası tek yüksek amper 18650 pildir. Kolay şekilde şarj edilebilir. Tek yapılması gereken ürün paketinde bulunabilecek kabloyu adaptöre veya bilgisayara takmaktır. Likit tankına kısaca göz atıldığında dişli üstten doldurma görülür.

Böylece sızmaya ve dökülmeye karşı önlem alındığı fark edilir. Hazne genişliği ise 3,5ml genişliğindedir.

Vaperosso FORZ TX Kit 80W

80w çıkış gücüyle yoğun bir haz yaşatan Vaperosso FORZ TX Kit 80W renkli ve şık tasarımlara sahiptir. Bataryası dâhili olmayan 18650 tek pildir. Şarj konusunda büyük kolaylık sunmakta olup, bilgisayar ve adaptörden şarj imkânı vardır.

GTR Coil anti-bakteriyel organik pamuk bulundurur. Darbeye dayanıklı ve toz geçirmez yapıdadır. Ayrıca ayarlanabilir alt hava akım sistemi vardır. Likit haznesi incelenecek olduğunda 4,5ml olduğu görülür. Dolma üsten yapılmakta olup, uzun süreli kullanım sağlar.

Vaperosso Gen Kit 220W SKKR-S Tank

220W ile çok güçlü bir çekim sunan Vaperosso Gen Kit 220W yenilikçi yapısıyla uzun süreli kullanım sunar. Likit tankı 8ml olup, tekrar doldurmadan uzun süre kullanmanızı sağlar. Dolum şekli ise üstten yapılır. Böylece sızdırmaya karşı da dirençlidir.

Ürünün yan tarafında ateşleme butonu vardır. Yuvarlak yapısıyla kolay bir kullanım sunar.  OLED ekranı ihtiyacınız olan bilgiyi, kolaylıkla okumanızı sağlar. Ekranın altında da 3 tane buton vardır. Bunlar menüye girdiğinizde kolay bir kullanım verir. En altında ise USB şarj yeri mevcuttur.

Ürünün paketinden çıkan kablo, cihazı şarj etmek için kullanılabilir. Gerek bilgisayar, gerekse adaptör bunun için uygundur. Yüksek performanslı bir cihaz olup, kaliteli bir çekim ve uzun süreli kullanım isteyenler için güzel bir tercihtir.

Vaperosso Gen S Kit 220W NRG-S

Çıkış gücü maksimum 220W olan Vaperosso Gen S Kit 220W NRG-S kolay bir arayüze sahiptir. Cihazın dar kısmında bulunur. Üstte bulunan ateşleme düğmesi yapı bakımından oldukça pratiktir.

OLED özellikte ekranı menüyü ve gerekli bilgileri görmenize imkân tanır. Burada daha kolay bir gezinti için alt kısımda üç tane tuş yer alır. En altta da şarj soketi yer alır. Çift 18650 pil olup 2,5A hızlı şarj özelliği taşır. Paket içeriğinde bulunan kablo, bilgisayarda ve adaptörde doldurma imkânı sunar.

Dişli üstten doldurma sistemi bulunan üründe likit tankı 8ml’dir. Aleve ve çizilmeye karşı dayanıklı, kaymaz bir yapısı vardır.

Vaperosso GTX One Kit 40W 2000mAh

Vaperosso GTX One kit maksimum 40W çıkış gücü sunar. 2000mAh batarya kapasitesi olup, kolaylıkla şarj edilebilir. Likit tankı ise üstten doldurulan 3ml’dir. Kaymaz bir yüzeyi olup, kullanıcılara daha keyifli bir içim sunar.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır