Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Vampir Vape

Vampir Vape İngiltere menşeili kendini kanıtlamış aromalardandır. 2014 Yılında üretilen Heisenberg ve Pinkman aromaları en iddali ve en çok kullanılan aromalarındadır. İngiltere'den Lt ' lik Olarak İthal edilip tüm hijyen ve sağlık kurallarına uygun şekilde 10 ml'lik  şişelere ambalajlanarak  kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Kullanım Oranları  Pinkman  %10 - %15, Heisenberg   %10 - %20 Olarak Belirlenmiştir. Vampire Vape mentol, soğuk likit tadı, zengin ve kaliteli tütün tadı ve birçok meyveli ve tatlı seçeneğe sahiptir. Elektronik sigara kullanıcıları için çeşitli elektronik sigara aromaları sunar. Vampir vape aromaları genellikle demlenmesi gerekmeyen aromalardır. Başka bir deyişle, karıştırıp kullanılan aromalardır. Vampire Vape aromasının önerilen karışım oranı% 5-% 10'dur. Tavsiye edilen oranda nbase'ye vampir Vape baharatını ekledikten sonra 2 veya 3 hafta demlenmesi önerilir. Hafif bir tat istiyorsanız önceden tüketebilirsiniz. Hızlı teslimat için Mixaromasepeti.com ‘dan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Vampir Vape

Vampir Vape, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Vampir Vape tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Vampir Vape

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.