Uwell Caliburn G Pod Mod Kit

Ürün Kodu: 750

Marka: Uwell

0.00 TL 427.03 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 28 Temmuz, 2021 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Renk Seçenekleri:
    
   Ücretsiz Kargo
      
   Marka Uwell
   Ürün İsmi Uwell Caliburn G Pod Mod
   Ürün Cinsi Pod Mod
   Boyut 108,3 mm 22,5 mm 12,6 mm
   Pil Kapasitesi Entegre 690mAh
   e-Sıvı Kapasitesi 2 mL
   Çıkış Gücü 15W

    

   Uwell Caliburn G Pod Mod 690 mAh

   Uwell Caliburn G pod mod 690 mAh, Caliburn serisinin geliştirilmiş bir ürünüdür.690 mAh dahili pil ile çalışmakta olan bu ürün 15W çıkış gücüne sahiptir.  Ürünün dış kısmına bakıldığında özellikle tuş seçeneği öne çıkmaktadır. Buradaki tuşa 5 defa tıklanması halinde ürünün kilitlenmesi gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte yine 5 defa basıldığında kilidin açılması sağlanmış olmaktadır. 5 defalı basma özelliği ile kitlenip açılması ürünün taşımada, saklanmada kendi kendine ya da yanlışlıkla ateşlenmesini önleyebilmek açısından son derece yararlıdır. Kartuşlarının 2 ml kapasitede olduğu bu ürün sızıntının engellenmesini sağlayan üstten dolum dizaynını barındırmaktadır. Kullanıcılara hem MTL hem de DTL içim olanağı sunularak kullanım çeşitliliğine olanak sağlanmış olmaktadır. 

   Uwell Caliburn Kartuş

   Uwell Caliburn kartuş, kullanım açısından büyük rahatlık sağlamanın yanında herhangi bir sızıntı ihtimalinin çok yüksek ölçüde ortadan kaldırılmasına yardımcı olan son derce pratik üst doldurma yöntemi içeren bir cihazdır. Tasarımdaki sadelikle birlikte kullanım açısından da kolaylık söz konusudur. Böylece coil takılması ya da değiştirilmesi kısa sürede tamamlanabilmektedir. İki 0.8 ohm örgü coil içermektedir ve farklı biçimde alınabilen 1,0 ohm coil söz konusudur. Bu açıdan en yüksek performansın sağlanabilmesi için bobinlerin her ikisinin de yarısı ve daha fazlası kadar yüksek PG elektronik likitler ile eşleştirilmelidir. Böylece en etkin kullanımın sağlanması söz konusu olmaktadır.

   Uwell Caliburn G Pod

   Uwell Caliburn G pod oldukça hafif bir tasarıma sahiptir. Buna karşın ürünün dayanıklı ve kaliteli olması açısından herhangi bir eksiklik söz konusu olmamaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan tasarımı ile birlikte cep boyuna getirilebilmektedir. Cihazın kilitlenmesi ve açılması için güvenlik temele alınmış ve buna uygun olarak tuşlanma özellikleri sağlanmıştır.

    

   Uwell Caliburn G Pod Mod Elektronik Sigara Paket İçeriği:

   1 * Caliburn G Pod Sistemi

   1 * Caliburn G Coil (önceden yüklenmiş)

   1 * Caliburn G Bobini

   1 * Tip-C Şarj Kablosu

   1 * Kullanım Kılavuzu

    

    

    

   Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

   Ortalama Değerlendirme » puan
   Ahmet Gülpuan
   17 Ocak 2021
   Kargo çok geç geldi, inşallah ürün sıkıntı çıkarmaz beklediğime değer. buraya yazdığım yorumu aynı zamanda yaşanılan sıkıntının dikkate alınarak kargo firmanızla bu durumu görüşmeniz. iyi çalışmalar.

   Ahmet ÇEVİKpuan
   11 Ocak 2021
   Kargo yeni geldi, cihaz çok şık duruyor umarım kalitesi de iyidir kullanmaya bağlayacağım umarım memnun kalırım.

   Ahmet Cem Uçarpuan
   26 Aralık 2020
   Açıkçası ilk başta güvenemedim çünkü elektronik aletleri internetten almayı sevmiyordum fakat önyargımı kırıp mixaromadan bu ürünün siparişini verdim, sağolsunlar çok yardımcı oldular ürün hemen elime geldi ve bir sorun oluşmadı ürüne de bayıldım bundan sonra mixaromadan alışveriş yapacağım, önyargılarımı kırdığınız için teşekkür ederim:)

   Ahmet Erkulpuan
   20 Aralık 2020
   Kesinlikle piyasada ki bu paraya alabileceğiniz en güzel makine diyebilirim güven konusunda şüpheniz olmasın teşekkürler mixaroma. Elektronik sigara da 1 numarasınız bundan sonra bütün siparişlerim sizden olacak

   İLGİLİ ÜRÜNLER

   yukarı
   Sepetinizde ürün bulunmamaktadır