Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Uwel Caliburn Pod Mod İnceleme

Uwel Caliburn Pod Mod İnceleme

Uwel Caliburn Pod Mod İnceleme

Uwel caliburn Pod Mod sahip olduğu özellikler ve sağladığı avantajlar ile günümüzde en çok tercih edilen elektronik sigaralar arasında yer almaktadır. Tüm Pod Mod teknolojisini kullanan elektronik sigaralarda olduğu gibi salt nikotin ile çalışan cihaz, kalem görünümlü şık tasarımı ile de dikkat çekmektedir.

Sahip olduğu yüksek teknolojik donanımları ile fark yaratan Uwel Caliburn Pod Mod kartuş dolumu bakımından da pek çok kolaylıkları bir arada sağlamaktadır. Tüm bu avantajlar düşünüldüğünde tüm elektronik sigaralar arasında özel bir öneme sahip olması beklenen Uwel Caliburn, Uwel teknolojisi ile üretilmektedir.

Uwel Caliburn Pod Mod Nasıl Kullanılır?

Uwel Caliburn Pod Mod kullanım bakımında büyük oranda kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle likit değişimi sırasında ağızlığın çıkarılmasıyla ortaya çıkan 2 doldurma portu bu işlemleri son derece kolay kılmaktadır. Bununla birlikte gerçek bir sigara hissi veriyor olması da Uwel Caliburn yorum başlığı altına kullanıcılar tarafından yapılan yorumların arasında ön plana çıkmaktadır.

Uwel Caliburn Pod Mod Özellikleri

Belirtilmiş olduğu gibi sahip olduğu nitelikler ile oldukça dikkat çekici olan Uwel caliburn Pod Mod özellikleri bakımından elektronik sigara tercih edecek olanlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Sahip olduğu şık tasarımın yanı sıra uzun süreli kullanıma uygun sağlam yapısı ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri cihazın genel özellikleri arasında en ön plana çıkanlardır.

Uwel Caliburn Pod Mod özellikleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir;

  • Otomatik çekme mekanizması bulunmaktadır ve bu mekanizmaya bir de yangın güvenliği sistemi eşlik eder.
  • Kibar, naif ve estetik bir görünüme sahiptir.
  • 2 ml likit kapasitesine sahiptir.
  • 11 W çıkış gücü bulunan cihaz, 2 farklı doldurma potuna sahiptir.
  • Dahili 520 mAh pili bulunmaktadır.
  • İkili ateşleme mekanizmasına sahip olan cihaz, LED Pil ömrü göstergesine de sahiptir.
  • 1,4 Ohm bobin direnci vardır.
  • Düşüş güç ve kısa devre uyarısı da bulunan elektronik sigara bu tarz durumlara karşı önlem alınmasını sağlayabilmektedir.

Bunlar gibi pek çok farklı özelliği bulunan Uwel Caliburn Pod Mod, yüksek düzeyde verimlilik vadetmektedir.

Uwel Caliburn Tasarım

Uwel Caliburn tasarım bakımından da eşsiz özelliklere sahiptir. Bu denli çok tercih ediliyor olmasının sebepleri arasında sahip olduğu tasarımın da yeri büyüktür. Bu kapsamda alüminyum alaşımdan yapılmış gövdeye sahip olan cihaz, tasarım bakımında keskin kenar hatlarına sahiptir.

Uwel Caliburn Buhar Deneyimi

Uwel Caliburn buhar deneyimi bakımından da özellikle kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Gerçek bir sigara içim deneyimi sağlayan elektronik sigara, aynı zamanda salt nikotin yakıyor olmasından dolayı genel insan sağlığının korunması adına da sahip olduğu Pod Mod teknolojisi ile önemli bir avantaj sağlar.        

Uwel Caliburn Pod Mod Ateşleme Sistemi

Uwel Caliburn Pod Mod ateşleme sistemi otomatik olarak işlemektedir. Bununla birlikte manuel kullanıma uygun olan yapısı da bulunan cihaz, herhangi bir aksaklık yaşanmasına karşı çocuk kilidine de sahiptir. Cihazın ön bölümünde yer alan ateşleme mekanizması oldukça büyük ve hacim bakımından yer kaplamaktadır. Büyük yer kaplıyor olmasına karşın bu mekanizma cihazın genel görünümünü bozmamış ve hatta daha şık ve efektif bir görünümün elde edilmesini sağlamıştır.

Uwel Caliburn Pod Mod Batarya ve Şarj Özellikleri

Uwel Caliburn Pod Mod batarya bakımından belirtilmiş olduğu gibi 520 mAh entegre bataryaya sahiptir. 11 W Watt çıkış aralığı bulunan cihaz, 3,2 ile 4,0 arasında gerilim çıkış aralığına da sahiptir. Sahip olduğu bu batarya özellikleri ile oldukça uzun süreli kullanım kolaylığı sağlayan cihaz ayrıca hızlı şarj özelliği ile pilin hızla doldurulabilmesine de olanak sağlamaktadır.

Uwel Caliburn şarj özellikleri klasik bir elektronik sigaradan beklenenden çok daha fazlasını sunar. Özellikle cihazın sahip olduğu düşük güç uyarısı gün içerisinde sigara tüketimi konusunda herhangi bir aksaklık yaşanmasını engellemeye yönelik özel olarak düşünülmüştür. USB port ile şarj edilebilen cihaz hemen her ortamda kullanıma da uygundur.

Uwel Caliburn Kullanıcı Yorumları

Uwel Caliburn yorum kapsamında kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin çoğunlukla cihazın şık tasarımı ve kullanım kolaylığı sunuyor olması bakımından tavsiye niteliğindedir. Tüm yorumlar arasında aynı zamanda likit dolumu ve uzun süreli kullanılabilmesi gibi özellikler de kullanıcılar tarafından son derece beğenilmiştir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır