Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Twisted

Twisted Almanya'dan İthal edilerek sitemizde satışı yapılmaktadır. Türkiye’de en çok kullanılan aromalar olmakla birlikte en çok keyif veren aromalardır. Ürünlerin tamamı Orijinal Lt Ambalajlarda temin edilip 10 ml  şişelere hijyen ve sağlık kurallarına uygun şekilde şişelenerek kullanıcılarımıza ulaştırıyoruz. 10ml, 20ml ve 30ml özel üretim şişelerde teslim edilmektedir. Twisted lezzet firmamızın geniş ürün serilerinden biri olup, özellikle son yıllarda yoğun talep gören elektronik sigara aroması markalarından biridir. Hazırlama sürecinde hijyen kontrollerinin en üst düzeyde tutulmasıyla oluşturulan aromalar, özellikle elektronik sigara konusunda yeterli deneyim düzeyine ulaşmış ve ağızdaki zevkine göre evde e-sigara likiti yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir. Dünya çapında e-sigara severlerin en popüler Twisted aroma çeşitlerini ve ürünlerini Mixaromasepeti.com ’da en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kullanım oranları çok değişken olmaktadır. Yeni başladıysanız  ve fazla bilginiz yok ise Twisted size yeter.

Sıralama:

Twisted

Twisted, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Twisted tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Twisted

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.