Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Twelve Monkeys

Twelve Monkeys likitleri, premium bir e-likit ve e-sigara likiti üreticisidir. Amacı ise tüm e-sigara endüstrisinin herkesin beklediği ve yüksek kaliteli e-sigara ürünlerinden alması gereken gerçekten birinci sınıf deneyime sahip olmasını sağlamaktır. Bunu yapmak için sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanırlar. Bu noktada, zekice harmanlanarak, ayırt edici tat tomurcuklarına bile hitap edebilecek inanılmaz bir karışım haline gelirler. Kanzi, çilek, karpuz ve kivinin enfes bir karışımı olan Twelve Monkeys serisinin en seçkin yıldızlarından biridir. Damak tadınızı en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen bu mix aromalara Mixaromasepeti.com ile hemen sahip olabilirsiniz.

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Twelve Monkeys

Twelve Monkeys, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Twelve Monkeys tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Twelve Monkeys

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.