Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

The Vaping Rabbit

The Vaping Rabbit, Los Angeles'ın havalı tavşan deliğinde bulunan butik, küçük ölçekli bir e-sıvı şirketidir. 2006 yılında, Barbara Villegas'a ait biri nargile barı diğeri dondurma dükkanı olan iki işletme arasında bir füzyon olarak başlayan The Vaping Rabbit, zirvelerden biri olmanın gururunu yaşayan bir şirket haline geldi. Sadece şişeye bakarak Vaping dünyasını anlayabilmeniz mümkün. Tamamen doğal malzemelerden yapılan meyve suları % 99 bitkisel gliserinden yapılır ve "buharla damıtma" adı verilen çok benzersiz bir aroma üretimi yöntemi kullanır. Bu doğal ve eşsiz lezzetlere Mixaromasepeti.com sayesinde ulaşabilirsiniz.

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

The Vaping Rabbit

The Vaping Rabbit, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz The Vaping Rabbit tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

The Vaping Rabbit

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.