Makaleler » Yedek Parça / Coil Çeşitleri » Tesla Coil Çeşitleri

Tesla Coil Çeşitleri

Tesla Coil Çeşitleri

Tesla Coil çeşitleri TeslaCigs tarafından üretilen coillerdir. TeslaCigs uzun süredir elektronik sigara endüstrisi kapsamında faaliyet gösteren bilindik ve dünya çapında son derece ilgi gören bir firmadır ve firma tarafından üretilen elektronik sigaralar ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Firma tarafından üretilen elektronik sigaraların yoğun bir şekilde tercih ediliyor olmasıyla coiller dahil olmak üzere tüm yedek parçalara ulaşımın da kolay olması sağlanmıştır. Bu kapsamda firmanın üretmiş olduğu coillere kullanıcıların kolaylıkla erişim sağlayarak coil değiştirme işlemlerinin yapılabilmesi mümkündür.

Çin menşeili olan firma üretmiş olduğu elektronik sigaralarda olduğu gibi coillerde de uluslararası standartlara uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Kullanıcılarının daha fazla ve efektif bir buhar deneyimi elde edebilmesi adına özel inovasyon çalışmaları yapan firmanın, üretmiş olduğu tüm elektronik sigara modellerine uygunluk taşıyan coilleri bulunmaktadır.

Firmanın üretmiş olduğu elektronik sigara modellerinin diğer firmalar tarafından üretilen e mod sigaralara göre en temel farkı basit bir USB kablo aracılığıyla bu cihazların birbirlerine bağlanabiliyor olmasıdır. Birbirine bağlanan cihazlar firma tarafından üretilen elektronik sigaraların sürekli olarak güncellenebilmesi adına özel bir avantaj sağlamaktadır.

Firmanın üretmiş olduğu elektronik sigara modelleri arasında ön plana çıkan Nano serisinin teknik özellikler bakımından yüksek oranda buhar deneyimi elde edilmesini sağlıyor olması son dönemde firma tarafından üretilen elektronik sigaralara ve dolayısıyla coillere yönelik ilginin daha da artmasına sebep olmuştur.

Bununla birlikte yine inovasyon çalışmaları sonucunda kullanıcıların en yüksek buhar deneyimini güçlü bir nitelikle elde edebilmesi için özel olarak üretilen İnvader serisi de yine elektronik sigara tercih edenler tarafından en çok ilgi gören e-sigara modelleri arasında yer almıştır.

Kullanım Özellikleri

Tesla Coil çeşitleri diğer elektronik sigara üreticisi firmalar tarafından üretilen coillere göre daha az çeşitliliğe sahiptir. Bu durumun en temel sebebi firmanın elektronik sigara geliştirme kapsamında henüz çeşitliliğe sahip bir üretim gerçekleştirmemiş olmasıdır.

Son dönemde yine firma tarafından üretilen elektronik sigaralar arasında ön plana çıkan bir diğer model olarak Punk modeli kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi görmüştür. TeslaCigs yapmış olduğu inovasyon çalışmaları ile en iyi buhar deneyiminin elde edilebilmesi adına özel coil üretimleri gerçekleştirir.

Kısır gibi görünen coil çeşitlerinin yüksek düzeyde performans alınmasına yönelik geliştirilmesi firmanın coillerinin sağlam bir zemine oturtulmak isteniyor olduğunu kanıtlar niteliktedir. Bu kapsamda firma tarafından üretilen coillere duyulan ilgi her geçen gün artış göstermektedir.

Tesla Coil çeşitleri kullanım kolaylıkları bakımından da önemli düzeyde dikkat çekicidir. Özellikle coil değiştirme işlemlerinin son derece kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olması firma tarafından üretilen elektronik sigaralarda ve coillerde ne denli kullanıcı deneyimine yönelik çalışmaların yapıldığını kanıtlayan bir diğer durumdur.

Ürün Özellikleri

Tesla Coil, diğer elektronik sigara coilelrine göre bazı temel farklar içermektedir. Bu farklar arasında en dikkat çekeni kolay coil değiştirilebilir özelliğe sahip olmasının dışında uzun süreli kullanıma uygun olmasıdır.

Firma tarafından coil üretimi konusunda yapılan inovasyon çalışmalarının; kullanıcı deneyiminin arttırılması, yüksek oranda buhar sağlanması ve kullanım kolaylığının sunulabilmesine yönelik üç temel başlığı bulunmaktadır.

Bu çalışmalar kapsamında firma coil ve elektronik sigara üretimine devam ettiği gibi pod mod teknolojisi ile elektronik sigara üretme konusunda a öncü bir role sahip olma eğilimindedir.

Paket İçeriği

Tesla Coil, salt likit teknolojisi ile üretilen son dönemde pod mod teknolojisi ile üretilen elektronik sigaralar için özel olarak üretilmektedir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır