Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Solubarome

Solub e-sigara likiti aroması 1980 yılında Fransa'da kurulmuştur. Solub içerdiği doğal özlerin içeriğine önem veriyor. Ürettiği ve her seviyeden elektronik sigara meraklılarına sunduğu tüm aromalarda diasetil, paraben veya ambroks içermediğini garanti ediyor. Ekonomik seçenekleri tercih eden e-sigara tutkunlarının kendi başına e-likit üretmek isteyenlerin en çok tercih ettiği likit markalarından biri olan Solub Flavour, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde sektörde en çok tercih edilen e-likit firmalarından biri haline gelmiştir. E-sigara dünyasında tüm e-sigara hayranlarının beğenisini kazanmış bir markadır. SolubArome Fransa' dan İthal edilerek satışa sunulmaktadir. Solub aroma Lt'lik  Orijinal ambalajlarından hijyen kurallarına uygun şekilde bölünerek 10 ml ve katları şeklinde ambalajlanıp satışı yapılmaktadır. Solub Arome Firmasının en seçkin ve en güzel aromalarını Mixaromasepeti.com farkıyla sizlere sunuyoruz.

Sıralama:

TÜKENDİ
Mojito
8.80TL
TÜKENDİ
Praline
8.80TL
TÜKENDİ
Rainbow
8.80TL

Solubarome

Solubarome, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Solubarome tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Solubarome

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.