Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Smok XPRİV Baby Elektronik Sigara

Smok XPRİV Baby Elektronik Sigara

Smok XPRİV Baby Elektronik Sigara

Smok tarafından üretilen XPRİV Baby elektronik sigara avucunuzda çok küçük bir boyut kaplar. Böylece her yere rahatça götürebilir, elinizin içinde herkesten gizleyebilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle gönülleri alan bir şıklıkla gelir. Boyutuna nazaran oldukça teknolojik ve kullanışlı özellikler sunar.

Smok XPRİV Baby Kullanım Özellikleri

Smok XPRİV Baby elektronik sigara 29mm X 47mm X 68mm boyutlarına sahiptir. Böylece her yere cebinizde kolayca taşınır. Bu esnada ateşleme düğmesinin basılı kalmasından birçok kullanıcı endişelenir. Zira pek çok birey cebinde taşırken fark etmeden bu tuşa basılı tutar. Ancak üründe 10 saniye ardından koruyucu devreye girer. Böylece endişelenecek durum oluşmaz.

Küçük boyutuna rağmen ürün güçlü bir pille dikkat çekicidir. 2300mAh özelliğinde olan bataryası, yeniden şarj edilebilir özelliktedir. Ateşleme tuşu yan tarafta geniş bir butondur. Böylece kullanım kolaylığı sağlar.

Cihazınızı ve bataryasını aldığınızda öncelikle şarj durumunu kontrol etmeniz gerekir. Eğer yoksa veya azsa öncelikle şarj edilmelidir. Kısa sürede şarj tamamlanacak olup, ardından da likit tankı doldurulur. Ancak diğer elektronik sigaralarda olduğu gibi dolumdan sonra coillere minimum 10 – 15 dakika emme izni verilir.

XPRİV kullanıcılara 80watt’a kadar güç verir. Küçük boyutuna rağmen dikkate değer bir güç sağladığı fark edilir. Yine görünüşüne karşılık yoğun bir buhar keyfini size sunar. Tüm menü özellik ve ayarları mevcuttur. Dolayısıyla kullanıcılar kendilerine özel bir kullanım optimizasyonu yapabilir.

Smok XPRİV Baby Ürün Özellikleri

Smok XPRİV Baby elektronik sigara geniş bir drip tip ile sizi karşılar. Böylece içim esnasında zorluk çekmeden geniş nefes almanız mümkündür. Coil Head bölümünün alt kısmında airflow system vardır.  Bunun hemen altında ise renkli ekran bulunur. Cihaz hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgiler buradan ayarlanabilir.

Hemen alt kısmında ise aşağı – yukarı butonları vardır. Cihazın altında da MicroUSB port görülür. Buradan gerek laptop/masaüstü bilgisayardan, gerekse adaptörden şarj etme imkânınız vardır. Likit tankına geldiğimizde ise 6ml şeklinde geniş bir kapasite görülür. Böylece aldatıcı boyutuna rağmen geniş imkânlar sunar.

Günümüzde birçok elektronik sigara kullanıcısı sigaraların likitini sıkça doldurmak zorunda kaldığından bahseder. Ancak XPRİV ile sorununuza bir çözüm bulunabilir. Ürünün diğer bazı özellikleri ise şöyledir;

 1. 1W – 80W Maksimum Watt
 2. 0,05 Ohm Min Atomizer Dayanımı
 3. 200 – 600F Sıcaklık Aralığı
 4. Puf İzleme Sistemi
 5. 510 Bağlantı
 6. Firmware Yükseltmesi
 7. 10 Saniye Kesme
 8. Düşük Voltaj Koruması
 9. Aşırı Isınmaya Karşı Koruma
 10. Kısa Devre Koruması
 11. Akıllı Atomizer Tanıma

Böylece ürün sadece yoğun buhar ve aroma zevki vermez. Aynı zamanda güvenlik önlemleri açısından da kalitelidir. Parçaların çıkarılması ve yeniden montajı oldukça pratik olup, kolay bir kullanım sunar.

Smok XPRİV Baby Paket İçeriği

Smok XPRİV Baby elektronik sigara her e-sigara gibi paketle gelir. Bu kapsamda yanında,

 1. 1 X XPRİV Bebek Modu
 2. 1 X TFV12 Büyük Bebek Prens Tankı
 3. 2 X 0,4 Ohm Bebek – Q2 Bobini
 4. 1 X Yedek Cam
 5. 1 USB Kablo
 6. Kullanım Kılavuzu
 7. Yedek Parçalar

Genel itibariyle XPRİV son teknolojiyle üretilmiş, etkileyici özelliklere sahip bir üründür. Baby boy cihaz arayanlar için oldukça kullanışlı özellikler sunar. Başlangıç seviyesinde olan kullanıcılar için de oldukça pratiktir. Güçlü bataryası uzun süre dayanmakta olup, geniş likit tankı tekrar tekrar doldurma zorluğunu kaldırır. İçerisinde bulunan kılavuz ürün hakkında detaylara sahiptir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır