Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Smok Vape Pen 22mm Elektronik Sigara

Smok Vape Pen 22mm Elektronik Sigara

Smok Vape Pen 22mm Elektronik Sigara

Smok tarafından üretilen Vapen Pen 22mm günümüzde tercih edilen elektronik sigaralar arasındadır. Adından da anlaşılacağı üzere kalem şeklindedir. Bu tür modeller genellikle starter kit olarak geçmekte olup, özellikle elektronik sigaraya yeni başlayanların tercihidir. Küçük boyutuyla elde rahatlıkla taşınır.

Smok Vape Pen 22mm Kullanım Özellikleri

Vape pen 22mm starter kitler arasında kolay bir kurulum sahibidir. Kısa sürede zorluk çekilmeksizin kurulum tamamlanır. Ürün geldiğinde ilk olarak şarjı yapılmalıdır. Satın aldığınızda gelen paketinde kablo yer alır. Bunu kullanarak hızlıca doldurmanız mümkündür.  Ortalama 1 saatin altı, 1 saatlik bir süreç söz konusudur.

Ürün oldukça pratik olup, adaptör ya da bilgisayar aracılığıyla şarj olabilir. Şarj tamamlandıktan sonra da likit dolumuna sıra gelir.  Bunun için yedek coillerden biri alınarak, pilin gövdesine çevirmek suretiyle monte edin. Ancak çok sıkı olmamasına önem verilmelidir. Ardından atomizerin pamuklu yapısı likitle ıslatılarak, tank camı gövdeye takılır.

Sonrasında ise likit doldurma gelir. Bunun için tamamen doldurmamanız tavsiye edilir. İşlem bitince yaklaşık 10 – 15 dakika beklenerek, pamuğun likidi emmesi sağlanır. Eğer bu yapılmazsa pamuk yanar. Böylece içim esnasında hoş olmayan bir yanık tadı alınır. Dolum ardından kapak kapatılır.

İçerken de basitçe ateşleme düşmesine basarak, çekmek yeterlidir. Buharı nargile dumanını andırmakta olup, arzu edilirsa hava kanalları ayarlanabilir.

Smok Vape Pen 22mm Ürün Özellikleri

Smok Vape Pen 22 starter kullanıcılar için ideal bir üründür. Karmaşık yapısı olmayıp, tek butonla kullanım sunar. Likit kapasitesi bakımından bu aşamada olan kullanıcılara yeterli olur. 2ml kapasitesi, gün içerisinde dolum yapma gereği kalmadan kullanma olanağı sağlar.

Her elektronik sigara tiryakisi için şarjın bitmesi büyük bir sorundur. Dolayısıyla daha güçlü bataryalar her zaman talep edilir. Yeni kullanıcılar için de çabuk biten batarya her zaman sıkıntı olur. Ancak Vape Pen 1650mah pil kapasitesi ve 18500 pil modeli ile gün boyu yeten bir güç sunar. Malzemesi paslanmaz çelik olup, oldukça dayanıklıdır.

LED göstergesi bulunan ürün, birinci sınıf tat sunar. Diğer özelliklerinden bazıları maddesel olarak şöyledir;

 1. Coil ohm aralığı: 0,1– 2,5
 2. Ağırlık: 90g
 3. Boyut: 107mm X 22mm
 4. 8 saniye düğmeye basınca otomatik durma
 5. Düşük Ohm Koruma
 6. Çift Devre Batarya Koruma
 7. Düşük Voltaj Koruma
 8. Glass Tank Section
 9. 22mm çap

Cihazda bulunan akıllı batarya ömrü göstergesi, size cihazın batarya ömrünü gösterir. Ancak göstergenin ne anlama geldiğini bilmezseniz, ilk kullanımlarda fark edene kadar şarjınız büyük ihtimalle bitecektir.

Ürünü kullanıma hazırlayıp çektiğinizde gösterge 4 kez yanıp söner. Lâkin 15 kere hızlı yanıp söndüğünde, gerilimin 3,3V’dan az olduğuna işaret eder. Dolayısıyla hemen şarja takmanız gerekir. Dışarıda da kullanacaksanız, kabloyu da her ihtimale karşı bulundurmanız önerilir.

Smok Vape Pen 22mm Paket İçeriği

Smok Vape Pen 22mm paket içeriğine sahiptir. Boyutuna rağmen yüksek performans, aroma ve buhar sunar. Satın alındığında gelen paket içeriği şöyledir;

 1. 1 X Vape Pen 22 2ml
 2. 2 X 0,3 Ohm Dual Coil
 3. 1 X Vape Band
 4. 1 X Micro USB Kablo
 5. 1 X User Kullanım Kılavuzu

Starter kullanıcılar elektronik sigaraya yabancı olduğu için bazı önemli noktaları bilemeyebilir. Ürün pratik kullanıma sahip olsa da bu bilgiler büyük ehemmiyet sahibidir. Dolayısıyla paketten çıkan user kullanım kılavuzu detaylı şekilde incelenmelidir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır