Smok V8 Kit ( 3000 Mah ) Elektronik Sigara Kit

Ürün Kodu: 735

Marka: Smok

0.00 TL 380.00 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 28 Temmuz, 2021 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Renk Seçenekleri:
Big Boss Hediye Salt Likit:
Nicotin Oranı:
Ücretsiz Kargo
   
Marka Smok
Ürün İsmi Smok V8 Kit ( 3000 Mah ) Elektronik Sigara Kit
Ürün Cinsi Elektronik Sigara
Boyut 25.4 x 56 ml
e-Sıvı Kapasitesi 5 ml / 2 ml
Pil Kapasitesi 3000 mAh

 

Smok V8 Kit ( 3000 mAh ) Elektronik Sigara Kit

 

Smok V8 kit ( 3000 mAh ) elektronik sigara kiti, markanın son derece yeni olan bir başlangıç kitidir. Markanın yüksek nitelikli ürünlerine yönelik arayış içerisinde olanlar fakat ayar ve büyük bir cihaz talebinde bulunmayan kişiler için kalem biçiminde pratik bir üründür. Eşsiz TVF8 Big Baby Beast ve 5.5 ml kapasitesi sayesinde kolay dolum ve uzun süreli kullanım sağlanmaktadır.  Yeni teknolojiye uygun biçimde üretilmiş olan coil sistemleri sayesinde yanık tadının alınmaması, pürüzsüz bir likit deneyimi sağlanması olanaklı hale gelmektedir. Kendi kendini temizleyen özellikteki bu coil seçeneği ile kullanım süresinin uzaması söz konusu olmaktadır. Hafif ve kolay kullanım özelliği olabilmesi açısından alüminyum şase ile tasarımı sağlanmıştır.

 

Smok Stick V8 Elektronik Sigara

 

Smock Stick V8 elektronik sigara pek çok farklı koruma özelliği sunmakla birlikte güvenilir kullanım imkanı gerçekleştirmektedir. 8 sn sürekli basım koruması, şarj denetleme, kısa devre koruması gibi birçok farklı niteliği bulunmaktadır. 3000 mAh batarya kapasitesi sayesinde gün boyu elektronik sigara kullanımı gerçekleştirilse de şarj konusunda hemen hemen hiçbir sıkıntı meydana gelmemektedir. 88.5 mm ağırlığı ve 24.5 x 88.5 mm boyutlarında olmasıyla beraber rahatlıkla taşınabilen özelliktedir. Birbirinden farklı 16 adet modelinin bulunması sayesinde her kullanıcının kendi zevkini yansıtabilmesi olanaklı hale gelmektedir. Bu açıdan kişilerin kendi stillerine uyum sağlayabilecek bir ürün olmasıyla da beğeni toplamaktadır.

 

Smok Stick V8 Batarya

 

Smok Stick V8 batarya açısından yüksek performans sağlayan bir üründür. Pek çok elektronik sigaradan daha yüksek batarya bulunduran ürün, özellikle yoğun sigara kullanımını tercih eden kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayabilecek kadar güçlü özelliğiyle öne çıkmaktadır.

 

Paket İçeriği:

1 x Smok Stick V8 Pil - 3000mAh

1 x TFV8 big baby atomizeri - 5ml

1 x V8 Baby M2 0.15ohm çift coilleri (önceden yüklenmiş)

1 x V8 Baby M2 0.25ohm çift coilleri

1 x USB kablosu

1 x Manuel

Yedek parçalar

 

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır