Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Smok V8 3000mah Elektronik Sigara

Smok V8 3000mah Elektronik Sigara

Smok V8 3000mah Elektronik Sigara

Smok tarafından üretilen v8 3000 mah başlangıç kiti niteliğinde bir kalem elektronik sigaradır. Yalnızca parmaklarınızın ucunda kullanabileceğiniz ürün, avucunuzda yer kaplamadan görünmez olur. Küçük boyutuna rağmen güçlü bir likit tankı ve batarya ömrü bulundurur. Özellikle yeni kullacılar için tekrar tekrar doldurma-şarj etme sorununu kaldırır.

Smok V8 3000mah Kullanım Özellikleri

Smok v8 3000mah kullanıcılara farklı renklerle beraber gelir. TFV8 baby tank, V8 baby,  M2 coilleri bulunur. Ayrıca V8 baby serisi Q2-X4 tercihi de mümkündür. Boyutuna rağmen kullanıcılara yoğun bir duman perfomansı sunar.

Üzerinde tek butonu olan ürün pratik bir kullanım sunar. Böylece yeni kullanıcılar zorluk yaşamadan tercih edebilir. Açıp-kapama için 5 kere üst üste basmak gerekir. Cihazın bataryasına bakıldığında 3000mAh gücünde pil görülür. Böylece şarj etmeden uzun süre kullanmanız mümkün olur.

Ürünü aldığınızda öncelikle şarj etmeniz önerilir. Bunun için USB kablosu paketinde vardır. Bilgisayara veya adaptörde takılabilir. Şarjı kısa sürede tamamlanacak olup, ardından likit tankı doldurulur. Bunun için önce atomizerin üst bölümü ürünün ok işareti yönünde çevirilir.

Ardından işaretle belirlenmiş kısma likit doldurulur. Ancak orta hava geçiş bölümüne gelmemelidir. Dolum tamamlanınca yaklaşık 15 dakika civarı beklenir. Böylece coiller likiti emebilir. Eğer buna dikkat göstermeniz coillerin pamuk kısımlarında yanma meydana gelecek, bu da aromayı etkileyecektir. Ardından ürün kurulumu tamamlanmış olup, kullanıma hazırdır.

Tek yapmanız gereken ateşleme tuşuna basılı tutarak çekmedir. Küçük boyutuna karşılık likit kapasitesi 5ml olup, yeni kullanıcılar için uygundur. Gün boyunca dolum yapmadan kullanım imkânı verir.

Smok V8 3000mah Ürün Özellikleri

Smok V8 3000 mah LED bildirimlerine sahiptir. Eğer ateşleme düğmesine basınca 4 kere yanıp söndüyse coil – atomizer bağlantısında problem olduğunu gösterir. Şayet atomizer takılı değilse yine aynı sinyal gelir.

Aynı zamanda ateşleme düğmesine 8 saniye basılı tutulduğunda LED 5 kere yanıp sönerek güç kesilir. Kullanıcının bu durumda yeniden açması gerekir. Ürünün diğer özellikleri şöyledir;

 1. Kısa devre koruması
 2. Düşük voltaj koruması
 3. 510 bağlantısı
 4. Paslanmaz çelik
 5. Tabanda ayarlanabilir kullanışlı üst dolgu tasarımı
 6. 24,5mm çap X 75mm yükseklik
 7. 3000mAh engtegre pil
 8. Doğrudan gerilim çıkış sistemi
 9. 3,4 – 4,2V çalışma gerilimi aralığı
 10. Akıllı pil ömrü göstergesi

Ürün kullanıcılara aromayı kişiselleştirme ve kendi sarımını yapma imkânı sunar. Bunun için Smok TFV8 Big Baby RBA Coil tercih edilebilir. Her bir parçası kolaylıkla çıkartılabilen ürün, kolay bir temizlik imkânı verir.

Geniş koruma özellikleri, herhangi bir probleme karşı sizi ve cihazı korur. Teknolojik ve işlevsel yapısıyla kalem boy elektronik sigara arayan tiryakiler için güzel bir seçenektir.

Smok V8 3000mah Paket İçeriği

Smok V8 3000mah elektronik sigara şık ve renkli tasarımları, teknolojik yapısıyla size yeni bir aroma sunar. Kullanıcıya özel kişiselleştirme seçenekleriyle oldukça yararlıdır. Ürün sipariş edildiğinde her elektronik sigarada yer alan paket içeriği gelir. Bunlar şöyledir;

 1. 1 X Stick V8 Baby Mod
 2. 1 X Tfv8 Baby Beast Tank – 2ml
 3. 1 X V8 Baby M2 0,15 Ohm Coil – Takılı
 4. 1 X Baby M2 0,25 Ohm Coil – Yedek
 5. 1 X Kullanım Kılavuzu
 6. Yedek Contalar
 7. Vape Band

İçerisinde bulunan kullanım kılavuzu ürün hakkında detaylı bilgiler sağlar. Özellikle yeni elektronik sigara içicilerin bunu dikkatlice okuması tavsiye edilir. Böylece kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bulabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır