Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Smok Thallo S İnceleme

Smok Thallo S İnceleme

Smok Thallo S İnceleme
Smok Thallo S, elektronik sigara içerisinde yer alan ve özellikleri ile ön plana çıkan ürünlerden bir tanesidir ve son dönemlerde pek çok insan, ürün dahilinde oldukça gerçekçi elektronik sigara deneyimi yaşama şansı elde etmektedir. Bu bağlamda ürün kapsamında işlevsel özellikler yer aldığını ifade etmek olanaklıdır.

Pek çok elektronik sigaraya göre güçlü bir boğaz darbesine sahip olan ürün, kullanım kolaylığı ile birçok insan tarafından tercih edilmekte ve sigara bırakmak isteyenlerin arzularını yerine getirmelerini sağlamaktadır. Oldukça dayanıklı bir cihaz olarak bilinmekte ve dış darbelere karşı korunarak insanların uzun bir süre elektronik sigara kullanımını gerçekleştirmesine fırsat vermektedir. 

Ürün, lezzet çeşitliliğinin zenginleşebilmesi adına iki dahili bobine sahiptir. Bu durum, aromalı elektronik sigara deneyimlemek isteyen insanların ürünü tercih etmesini sağlamaktadır. Peki ama Smok Thallo S nedir ve ürünün paket içeriğinde neler bulunmaktadır?

Smok Thallo S Nedir?
Elektronik sigaralar geniş ürün çeşitliliğine sahiptir ve bu durum insanların avantajlı ürünler sayesinde gerçek bir sigara deneyimini gerçekleştirmesini olanaklı hale getirmektedir. Bu bağlamda Smok Thallo S, oldukça kullanışlı elektronik sigaralardan bir tanesidir.

İşlevsek özelliklere sahip olan ürün, oldukça kullanışlı pod modlardan bir tanesi olarak bilinmekte olup bu durum pek çok insanın ürünü tercih etmesini olanaklı kılmaktadır. Tescilli bobinleri ve pil uyumlulukları ile birlikte ürün pek çok insan tarafından gözde pod modlardan bir tanesi olarak bilinmektedir.

Pek çok dış etkene karşı dayanıklı yapısı ile bilinen ürün, çelik bir kasaya sahiptir ve bu sayede uzun yıllar kullanılabilmektedir. Salt likit ile çalışan ve insanların nikotin hissini yoğun bir şekilde duyumsamasına olanak tanıyan ürün, yoğun buhar çıkışı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Aynı zamanda oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir şasiye sahip olan ürün, pil için dayanıklı bir kasa sunmaktadır. Smok Thallo S, sistemli ve kullanışlı elektronik sigaralardan bir tanesi olarak birçok insan tarafından tercih sebebi olmaktadır. 

Smok Thallo S Özellikleri
Smok Thallo S inceleme konusunda, ürünün özellikleri ön plana çıkmakta ve bu özellikler, ürünün son dönemlerde pek çok elektronik sigara kullanan kişi tarafından tercih edilmesini mümkün hale getirmektedir. Ürünün özelliklerini genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

 • Yüksek 1-100 W aralığına sahip olmaktadır.
 • Darbeye dayanıklı olan çinko alaşımdan üretilmiş bir kasası bulunur.
 • Pille çalışır, batarya şarj edilebilir bir özelliğe sahiptir.
 • TFT renkli ekrana sahiptir ve ekran, ürünün hızlı ve kolay bir şekilde kullanılmasını olanaklı hale getirir.
 • 5 ml’ye kadar nikotin tuzuna sahiptir ve bu oran, insanların gerçek sigara deneyimlerine yaklaşmasını mümkün kılar.
 • Mavi, yeşil, sarı başta olmak üzere pek çok farklı renk seçeneği vardır ve bu seçeneklerden herhangi bir tanesi seçilebilir.
 • Ürünün ateşleme hızı 0.001s olarak bilinmektedir.
 • Ürünün boyutları 123.5 mm-37.7 mm-30 mm’dir ve bu boyutlar, ürünün her yerde rahatlıkla kullanılmasını olanaklı hale getirir.
 • Ürün alt doldurma sistemine sahiptir.
 • Ürün dahilinde Smok RPM2 bobin serisi yer almaktadır.
 • Üründe manyetik pod bağlantısı bulunur.
 • Ürün, press fir coil kurulumu için desteklenmiş bulunmaktadır.

Yukarıdaki gibi sıralanabilen özelliklerin tamamı, Smok Thallo S inceleme bağlamında ön plana çıkmakta ve ürünün birçok insan tarafından tercih sebebi olmasını olanaklı hale getirmektedir. 

Smok Thallo Paket İçeriği 
Smok Thallo paket içeriği kapsamında yer alan ürünlerin aşağıdaki gibi sıralanması olanaklıdır:

 • 1 Thallo S Cihazı
 • 1 0.16ohm RPM2 Mesh Coil
 • 1 5ml Thallo RPM2 Pod
 • 1 Type-C Kablo
 • 1 0.6ohm MTL Mesh Coil
 • 1 Kullanım Kılavuzu
 • 1 Batarya Adaptör Kılıfı

Yukarıdaki gibi sıralanabilen ürünlerin tamamı paket içeriğinde yer almaktadır.

Smok Thallo Fiyatı
Smok Thallo fiyatı kapsamında fiyatlandırma konusunda değişikliklerin olabileceğini belirtmek gerekmektedir. Oldukça avantajlı ve tercih sebebi olan ürün, sahip olduğu özellikler ile birlikte insanların gerçek sigara deneyimlerine oldukça fazla yaklaşabilmesini olanaklı hale getirmekte, bu durum ürünün birçok insan tarafından tercih edilebilmesini olanaklı hale getirmektedir. 

Ürün, avantajlı özellikleri ile birlikte elektronik sigara kullanmak isteyen insanların dikkatlerini çekmekte ve bu durum, ürünün geniş bir kitle tarafından kullanılmasını olanaklı hale getirmektedir. Ürün, gerçek sigara deneyimini yaşatan en önemli pod modlardan bir tanesi olarak oldukça avantajlı bir konuma sahiptir. 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır