Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Smok RPM 80 Pro Pod Mod İnceleme

Smok RPM 80 Pro Pod Mod İnceleme

Smok RPM 80 Pro Pod Mod İnceleme

Özellikle son yıllar da elektronik sigara kullanımının artmasıyla birlikte üreticiler olarak da oldukça yeni çeşitler piyasaya sürmekteyiz. Smok RPM80 pro pod mod en yeni modeller arasında yerini almaktadır. Piyasada oluşan sürekli rekabet ile birlikte her zaman daha iyisi için çalışmaktayız. Bu modelimizin paket içeriği hakkında bilgi vermek isteriz. Her cihazımızın paketinde olduğu gibi sizi bir kullanma kılavuzu karşılar. Kılavuz sayesinde teknik bilgiler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir adet olmak üzere smok rpm80 pro pod ile karşılaşacaksınız. Bir adet RPM kartuş başlığı cihazınıza entegre olmuş olarak gelir. Yedek kartuş olarak RGC kartuş paketinizde birlikte gönderilir. Şarj edebilmek için paketin içinden micro Usb kablosu çıkmaktadır.

Paketin genel olarak içeriği bu şekildedir. Cihazın sunmuş olduğu keyif ve kalite en üst noktadadır. Smok rpm80 pro ile sizlere ileri teknoloji kullanarak geliştirilmiş bir cihaz sunuyoruz. Şık tasarımı, kullanışlı yapısıyla tercih edilme oranımız günden güne artış gösterdi. Tüm bu özelliklerin yanı sıra elektronik sigara piyasasında oldukça fazla model vardır. Fakat bu model diğer modelleri tahtından ederek aramalarda popüler yerini korur.

Smok RPM80 Pro Pod Mod Teknik Özellikleri

Smok RPM80 Pro Pod teknik özellikleri hakkında bilgilendirme yapmak isteriz. Bilindiği üzere RPM teknolojisi elektronik sigarada oldukça popülerdir. RPM coil serisine uyumluluk sağlayabilmek için 18650 1 adet pil ile çalışır fakat bu paket içeriğinde dahil değildir. Smok rpm80 pro ile ultra hızlı ateşleme özelliği ile memnuniyeti oldukça yüksektir. Dayanıklı çinko alaşım özelliği sayesinde uzun ömürlüdür. Kolay pil değişimi ile konforlu bir kullanım hedefler. Kitin diğer özelliklerini maddeler halinde sıralamak isterim.

  • Watt çıkış aralığı 1-80w arasında değişmektedir.
  • Voltaj çıkış aralığı ise 0.5-0.4 v olarak değişir.
  • Çinko alaşımlı kasaya sahiptir, daha dayanıklıdır.
  • Sezgisel ateşleme alternatifi ile konforlu kullanım sağlar.
  • OLED ekran teknolojisine sahiptir

Smok RPM80 pro ile dolum sistemi 5ml ile sınırlıdır. Oldukça geniş haznesi ile günlük sigara ihtiyacını karşılar. Hava akışınızı ayarlayabilir ve size uygun bir şekilde cihazınızı kişileştirebilirsiniz.

Smok RPM80 Pro Pod Mod Ekran Bilgisi

Hem yeni kullanıcılar için hem de eski kullanıcılar için cihazın sizlere sunmuş olduğu ekran memnuniyetin devamını sağlar. Mükemmel bir Vape deneyimi için öncelikle Smok RPM80 Pro ekran kısmına 3 defa hızlıca basarak ateşlemeyi başlatabilirsiniz. OLED ekranınızdan aynı zamanda hem ateşlemeyi hem de aşağı tuşuna bastığınızda puff ayarlarını sıfırlarsınız. Ekranınıza hem ateşlemeye hem de yukarı tuşuna basarsanız ekranınız için en uygun renk seçeneklerine ulaşırsınız. Bu özellik ile kendinize göre kişileştirmeniz mümkündür. Cihazı açıp kilitleyebilmek için de aynı anda aşağı ve yukarı tuşlarına basarak bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Ekranınızda pil düzeyinizin durumunu bilgilendiren kısım mevcuttur.

Smok Rpm80 Pro Pod Mod Kartuş Özellikleri

Smok elektronik sigara ve pod çeşitlerinde kullanıcılarına birden çok farklı coil ve kartuş seçenekleri sunar. Smok rpm80 pro kartuş olarak 2 skalaya sahiptir. Cihazınızın sahip olduğu kartuş alternetifleri farklı OCC coil çeşitleriyle de uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda belirtmek isteriz smok rpm80 pro cihazının bir alt modeli ile de uyumludur sahip olunan kartuşlar. Cihazın alt kısmında hava kanalları bulunur. Bu sayede buharı içinize çektiğinizde yumuşak bir içim ile size keyif verir. Cihazınızda kullanmış olduğunuz coil ile aromalarını lezzetlerini daha net alırsınız.

Smok RPM80 Pro ile Likit Dolumu

Smok rpm80 pro likit dolumu oldukça pratik hızlı kullanım ile müşterilere kolaylık sağlar. Öncelikle cihazın sahip olduğu dolum haznesinin kapağı sızmaya karşıdır. Likit dolumunu yapmaya başlamadan önce haznede bulunan kapağı kaldırın. Likit haznesine dikkatli bir şekilde likidinizin dolumunu yapın. Son olarak dolumun bittiğine emin olunca kapağı kapatınız. Smok rpm80 pro cihazlarınıza dolum oldukça kolay gerçekleşir. Son olarak tüm işlemler bittikten sonra 5 dk beklemeyi unutmayın. Böylece likit pamuk tarafından emilmiş olacaktır. Eğer kuruyken çekim yaparsanız pamuğunuz yanabilir ve yanık tadı alırsınız.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır