Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Smok Novo x Pod Mod İnceleme

Smok Novo x Pod Mod İnceleme

Smok Novo x Pod Mod İnceleme

Smok firmasının üretmiş olduğu bir model olan Novo X, sigarayı azaltmak ya da bırakmak isteyenlerin tercih ettiği bir pod mod elektronik sigara çeşididir. Novo X, Novo modelinin bir üst versiyonu olarak piyasaya sürülmüştür ve en serinin en gelişmiş e-sigara modelidir. Çakmağı andıran şık tasarımı, küçük ve hafif olması gibi çeşitli kullanım özellikleriyle son derece popüler olan Smok Novo X pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.  

Smok Novo X Nasıl Kullanılır? 

Smok Novo X’in çalışma prensibi pek çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Yenilikçi bir teknolojiyle tasarlanmış olan Novo X, MTL& sigara içim konusunda oldukça başarılı olarak kabul edilmektedir. Bu sayede birkaç içim sonucunda kişideki nikotin ihtiyacını karşılar. Üstelik pod mod özellikli Novo X cihazını kullanırken, atomizer ya da coil değişimi gibi herhangi bir ekstra teknik ayar yapılmasına gerek yoktur.

Bu gibi özellikleri sayesinde, elektronik sigara ile yeni tanışacak olan kişiler de Novo X modelini rahatlıkla tercih edilebilir. Novo X’in kullanımı için yalnızca kartuşuna likit doldurulması yeterlidir. Bu doldurma işlemi oldukça pratiktir ve uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır. Novo X gelişmiş kartuş sistemi sayesinde aroma iletimi konusunda son derece başarılıdır. Bu nedenle sigarayı bırakmak isteyen kullanıcılar dışında, sigara içimini daha keyifli bir hale getirmek isteyen kişiler de bu modeli tercih etmektedir.

Smok Novo X Likit Dolumu Nasıl Yapılır?

Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan Novo X’in likit doldurma sistemi de aynı şekilde rahattır. Likit dolumu yapılacağı zaman öncelikle kartuşun cihazdan çıkarılması gerekir. Ardından kartuşun yan tarafından bulunan kauçuk kaldırılarak pratik bir şekilde likit dolumu gerçekleştirilebilir. Dolum işleminden sonra aynı şekilde kauçuğu kapatarak, kartuşun yeniden cihaza takılması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra ise likitin kartuş tarafından emilmesi için birkaç dakika beklemek önem taşır. Bu işlemleri tamamladıktan sonra aroma iletimini üst seviyede hissederek keyifli bir içim deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

Smok Novo X Özellikleri Nelerdir?

Elektronik sigaralar içinde sağladığı özelliklerle son derece avantajlı olan Smok Novo X kullanıcılarına oldukça keyifli bir deneyim sunar. Teknolojik özellikleri ve yenilikçi tasarımı sayesinde standart elektronik sigaralardan çok farklıdır. Smok Novo X özellikleri şu şekildedir:

  • Smok Novo X son derece şık bir tasarıma ve küçük bir boyuta sahiptir. Bu hem cihazın hafif olması yönünden kullanım kolaylığı sağlar hem de kolaylıkla taşınabilir. Çakmağı andıran bir görünüme sahip olan Novo X pantolon ceplerine dahi rahatlıkla sığmaktadır. Bu sayede cihaz oldukça pratik bir kullanım sunar.  
  • Novo X’te Novo modelinden farklı olarak cihazın gövde kısmında bir OLED ekran bulunur. Bu ekran cihazın Watt, volt, ohm ve şarj durumunu takip etmeyi mümkün kılar.
  • Novo X’in gövdesi çinko alaşımdan yapılmıştır ve oldukça sağlamdır. Bu sebeple, ufak çaplı vurma, sürtünme gibi durumlarda cihaza herhangi bir zarar gelmez.
  • Cihazın 800 mAH gücünde bir bataryası bulunmaktadır. Bu da Novo X’in kullanım süresinin oldukça tatmin edici olduğunun bir göstergesidir.
  • Novo X modelinde, serinin diğer modellerinden farklı olarak nefes sensörlüdür.  Bu sensör aracılığıyla cihaz hızlı ateşleme yapar.
  • Novo X’in ayarlanabilir Watt seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede kişiler dilediği seviyede içim yapabilir. Cihazın güç çıkış seviyesi 25 Watt’a kadar yükselebilmektedir. Bu özelliği ile boğaz vurum konusunda pek çok kişiyi tatmin eder.
  • Smok Novo X, pantolon cebinde ya da çantada açık unutulursa farkında olmadan ateşleme yapılması durumunda, saniyeler içinde ateşlemeyi otomatik olarak keser. Bu açıdan cihaz kendini korumaya alır ve son derece güvenli bir kullanım imkânı sunar.
  • Aynı zamanda güvenlikle ilgili gereken her şeyin düşünüldüğü cihazda, fazla ısınmaya karşı koruma, kısa devre koruması ve düşük voltaj koruması gibi aktif koruma sistemleri yer almaktadır.
  • Pratik kullanımlı Smok Novo X kartuşları tak-çıkar sistemine sahiptir. Bu yönü ile cihazın kartuş doldurma sistemi oldukça pratiktir.

Smok Novo X Renk Seçenekleri Nelerdir?

Son derece şık tasarımlara sahip olan Smok Novo X’in sekiz adet özel renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler, silver cobra, black cobra, blue cobra, White cobra, color cobra, black stabilizing wood, red stabilizing wood ve color resing olarak sıralanabilir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır