Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Smok Nord Pod Mod

Smok Nord Pod Mod

Smok Nord Pod Mod

Smok nord pod mod elektronik sigara modelleri eğer yoğun bir buhar istiyorsanız tam da aradığınız cihazdır. Her geçen gün e-sigara sektörüne olan ilgi artışı sayesinde Smoktech’in ürettiği ürünler piyasada ilk tercihtir. Müşterinin talep ettiği şekilde ürünlerin dizayn edilmesi artı bir seçenek olmuştur. Smok nord pod sahip olmak isteyeceğiniz bir elektronik sigara kitidir. Cihazınızın size gelmiş olduğu paketin içinde ihtiyacınız olan bütün parçalar bulunmaktadır. Yalnızca salt likit ihtiyacınız paketin içerisinde dahil değildir. Onun dışında ki her şey mevcuttur.

Belirtmek isteyeceğimiz başka detay ise paketin içinden yedek pod kartuşlar çıkmaktadır. Bu yedekler de zamanla yıprandıktan sonra ve kullanılamaz hale geldikten sonra temin etmeniz mümkündür. Bu konuda endişe etmeyiniz, yedek parçaları her an her şekilde bulabilirsiniz. 80 gr ağırlığında olan cihazımız zarif ve şık görüntüsüyle maksimum 15w bir değer ile çalışır.

Smok Nord Pod Mod Paket Açılımı

Smok Nord Pod son teknolojiye sahip ultra gelişmiş özelliğiyle hayat bulmuş bir elektronik sigaradır. Bu cihazımzı 10w ile 15w arasında bir güç ile çalışır. Cihaz 1100 mAh değerinde bir bataryaya sahiptir. Gövdede bulunan micro USB giriş yeri sayesinde e-sigaranızı kolaylıkla şarj etmeniz mümkündür. Smok nord pod üzerinde bulunan düğme ile ateşlemeyi gerçekleştirir. Üzerinde bulunan LED lambalar sayesinde pil seviyenizi kontrol etmeniz mümkündür. Cihaz 3 ml kapasitesinde bir salt likit dolum haznesine sahiptir. Bu kartuş kısmı oldukça kullanılabilirdir, çünkü tekrar tekrar dolum yapma şansınız var. Bu elektronik sigaraların bir güzelliği de coil yapısını değiştirerek sigara içimi ve nargile içimi arasında karar vermenize olanak sağlar. Smok nord pod mod paketin içinde bulunan parçaları aşağıda görebilirsiniz.

  • Öncelikle paketinizi açtığınızda bir kullanma kılavuzu ile karşılaşacaksınız. Böylece basit teknik bilgilere bu kılavuz üzerinden öğreneceksiniz.
  • Bir adet nord gövde ile ürününüzün ana malzemesi çıkacak.
  • Nargile olarak içmek için ve sigara olarak içmek için ayrı ayrı olmak üzere 2 adet coil başlığı çıkar.
  • En önemlisi cihazınızı devamlı kullanabilmeniz için bir adet micro USB şarj kablosu ile cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Kısacası paket içeriği bu şekildedir. Gördüğünüz üzere pakette ihtiyacınız olan bütün ürünler tek tek düşünülmüş ve entegre edilmiştir.

Smok Nord Pod Mod Teknik Özellikleri

Elektronik sigaranın yaygınlaşması ile birlikte beklentiler de artmıştır. Smok nord pod mod teknik özellikleri bu beklentileri sizler için fazlasıyla gerçekleştirir. Bir e-sigara modeli olan bu üründe salt likit ve yedek kartuş gibi seçenekleri kendiniz temin edebilirsiniz. 80 gr ağırlığında olan bu model hem taşınabilme kolaylığı hem de her yere beraberinizde götürme şansını sizlere tanıyor. Cihazımız 1100 mAh sahip bir bataryaya sahiptir. Bu batarya 3.3 ve 4v bir akım çıkışı sağlar. Gövde altında bulunan şarj girişini kullanarak kolayca şarj edebilirsiniz ve keyfinize kaldığınız yerden devam ettirir. Cihazımız 10w-15w aralığında çalıştırılır. Gövde üzerinde bulunan ateşleme düğmesiyle buhar üretmeye başlar. 3ml sahip salt likit dolum kapasitesi ile sizlerin günlük sigara ihtiyacınızı karşılar. Olası durumlara karşı koruma önlemleri alınmıştır.

Smok Nord Pod Mod Kurulumu

Paketinizi açtığınızda bir adet nord pod gövdesiyle karşılaşacaksınız. İlk olarak nord pod gövdenizi şarj etmelisiniz. Ardından kuruluma başlayarak pratik kullanım sayesinde konforun tadını çıkartabilirsiniz. Paket sizlere geldiğinde de-monte olarak karşınıza çıkar. İlk olarak yapmanız gereken coil kısmını pod kısmına yerleştirmek olmalı. Bu aşamada pod kartuşunun altında bir açıklık göreceksiniz. Bu kısma istediğiniz coili seçerek yerleştirebilirsiniz. Coilinizin ince olan tarafını tam olarak pod kartuşunun içine gelecek şekilde yerleştirdiğinize emin olun. İkinci aşama likit dolumunu gerçekleştirmek. Kolay likit dolumu sayesinde işleminizi hemen yapmanız mümkündür. Cihazınızı son olarak aktif hale getirmek için ateşleme düğmenize 5 defa hızlı bir şekilde basınız. Cihazınız buhar üretmeye başlayacaktır.

Smok Nord Pod Mod Kullanımı

Smok nord pod mod ile elektronik sigara kullanımı artık çok daha kolay olmuştur. Kullanıcıların olumlu dönüşleri sayesinde her geçen gün modellerde ki planlar gelişme gösterir. Bu sayede her kullanıcıya uygun bir pod çıkarmış bulunuruz. Cihazın şık tasarımı da özellikle ilgi odağı olmuştur. Önemli olan içeriği ve teknik özelliklerinin olması yanı sıra kullanılan ürünün dışardan görünüşü de mühimdir. Bu sayede daha fazla sempati toplamış olacaktır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır