Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Smok Nfix Pod Mod İnceleme

Smok Nfix Pod Mod İnceleme

Smok Nfix Pod Mod İnceleme

Günümüzde sigara içmek yerine likit elektronik sigaralar daha popüler hale geldi. Bunun sebebi sigarayı bırakmak mı yoksa başka bir şey mi siz karar verin. Özellikle son zamanların popüler ürünü olan smok nfix mod ile sigara içmek daha keyifli ve eğlenceli oldu. Smok nfix paketin içinden garanti belgesi çıkıyor. Bu belge ile orijinalliğini teyit edebilirsiniz. Aynı zamanda kullanma kılavuzu ile size açıklayıcı bir paket gönderilir. Paketin içinden bir adet nfix pod çıkar. Aynı zamanda siz kullanıcıları düşünen bir markayız. Bu nedenle yedek pod da bulunmaktadır. Aynı şekilde 0.80 ohm olarak karşınıza çıkar. Podunuzu C tipi uygun bir kablo ile şarj edebilirsiniz. Paketin içinden bunun içinde ayrıca bir kablo çıkar.

Cihazın hafif oluşu ve kibar tasarım alıcıyı etkileyen bir özelliktir. Bizde bunu düşünerek smok nfix cihazlarımızı sadece 32 gr ağırlığında yaptık. Kibar tasarımı olan bu cihaz sadece tek bir düğme ile çalışır. Aynı zamanda 0.69 boyutunda bir oled ekranı vardır. Tasarım kolay kullanıma sahiptir. Cihazımız 1w ile 25 w arasında bir değere sahiptir. Bilmeniz gereken bir diğer nokta likidinizi kullanırken dikkat etmelisiniz, cihazınızdaki MİN ibaresine geldiğinizde bitirmelisiniz. Aksi taktirde dikkat edin cihazınız yanma yapacaktır.

Smok Nfix Kartuş

Smok nfix kartuş kapasiteniz 3ml ile sınırlıdır. İdeal bir pod model ölçüdür. Pod modellerine olan artış gözle görülür seviyedir. E sigara da tam anlamıyla yeni bir dönem başladı diyebiliriz. Kartuşa likit doldurmak oldukça pratik ve kolaydır. Böylece sizleri fazla zahmete sokmaz. Smok Nfix cihazları buhar performansı diğer ürünlere göre oldukça üst seviyedir. Aynı zamanda cihaz performansı boğaz vurum kısmında da oldukça başarılıdır. Sistem için modernize edilmiş 2 kartuş seçeneğiniz bulunur. Bunlar watt değerlerine göre değişiklik gösterirler. Kartuşların büyük bir kısmının şeffaf olması sayesinde sıvı seviyesini kolayca görürsünüz. Min limitini gösteren çizgiye dikkat etmeniz gerekir.

Smok Nfix Özellikleri Hakkında Bilgi

Smok nfix cihazlarının en güzel özelliği zarif dizaynları ve her yere kolay taşınabilir oluşudur. Ağırlığının oldukça hafif olması sayesinde müşterilerimizin oldukça beğenisini toplamıştır. 700 mAh sahip bir pili vardır ve ürün günlük sigara ihtiyacınızın genel olarak tümünü karşılar. Cihazınızı sürekli şarj etmek zorunda kalmazsınız. Şarj konusunda sizleri memnun eden bir cihazla karşı karşıyasınız. C tipi ara kablo ile cihazınızı 60 dk gibi kısa bir sürede şarj edebilirsiniz. Böylece zevkinize kaldığınız yerden hızla devam etmeniz mümkündür. Pratik ve hızlı kullanım gibi artı özellikleri ile müşterilerin göz bebeği olmaya devam eder.

Smok Nfix Likit Dolumu

Kısaca sizlere smok nfix likit dolumu nasıl yapılması gerektiğinden söz edeceğim. Öncelikle belirtmek istiyoruz bu cihaz modellerimiz sizler için oldukça pratik kullanıma sahiptir. Cihazınıza dolup yapabilmek için ilk olarak kartuşunuzu cihazınızın gövdesinden yavaşça ayırınız. Sonraki aşamada kartuşunuzun yan kısmında bulunan küçük siyah başlığı kaldırın. Şimdi kartuşunuzu doldurmaya başlayabilirsiniz. Likidinizi tamamen doldurduğunuza emin olduktan sonra aynı şekilde cihazınızı tekrar birleştirin. Burada siz müşterilerimizin dikkat etmesi gerektiği nokta likidinizin dolumunu gerçekleştirdikten sonra ilk 5 dakika içinde çekim yapmayın. Bekleme aşamasında cihazınız sizin için likidinizi kullanma aşamasına getirecektir.

Smok Nfix Pod Mod ile Avantajlarınız

Smok Nfix pod mod sayesinde elde ettiğiniz bir takım avantajları size sıralamak istiyorum.

  • Öncelikle hafif olması ve şık dizayna sahip olması kullanım kolaylığını beraberinde getirir.
  • Tak çıkar sisteminin bulunması ile coil değiştirmek oldukça basittir.
  • Geliştirilmiş teknolojisi ile kartuş sızdırması yaşamazsınız.
  • MTL içim için oldukça uygun bir tasarım cihazıdır.
  • Doygunluğu birkaç çekim sonra hissettirir.
  • Paketin içerisinde sizlerin ihtiyacı olan bütün yedek parçalar birlikte gelir.
  • Aromaların lezzetini oldukça net alırsınız.

Sonuç olarak bu cihazı tamamen incelediğimizde anlıyoruz ki ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde daha gelişmiş modeller çıkarmayı başarıyoruz. Yeni elektronik sigaraya başlamış bireyler için tercih edilen ilk markayız. Bunun sebepleri de oldukça açıktır. Şık tasarımı ve hafif oluşu sayesinde her an yanınızda kolaylıkla taşıyabilmeniz mümkündür.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır