Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Smok İpx 80 İnceleme

Smok İpx 80 İnceleme

Smok İpx 80 İnceleme
Smok İpx 80, yenilikçi elektronik sigara türlerinden bir tanesi olan pod modlar dahilinde bulunan cihazlardan bir tanesidir ve sahip olduğu özelliklerin tamamı, ürünün ön plana çıkmasını ve birçok insan tarafından kullanılmasını olanaklı hale getirmektedir. Bu bağlamda birçok insan, Smok İpx 80’nin nasıl bir ürün olduğunu ve nasıl kullanılması gerektiğini oldukça fazla merak etmektedir.

Yenilikçi bir sisteme sahip olan ve elektronik sigaralar içerisinde avantajları ile ön plana çıkan Smok İpx 80, yüksek bir kalite ve performansa sahiptir ve insanların gerçek sigara deneyimine ulaşmasını olanaklı hale getirmektedir. Bu nedenle ürünün sigarayı bırakmak isteyen insanlar tarafından tercih sebebi olduğunu ifade etmek olanaklıdır. Peki ama Smok İpx 80’nin özellikleri nelerdir ve ürünün paket içeriğinde neler bulunmaktadır?

Smok İpx 80 Nedir?
Smok İpx 80 inceleme noktasında ilk önce ürünün ne olduğu ve bünyesinde hangi özelliklerin bulunduğunu anlamak gerekmektedir. Entegre batarya sistemine sahip olan ürün, her ortamda gerçek sigara deneyiminin yaşanmasını sağlamakta oldukça başarılıdır.

Ürün dahilinde buhar çıkışının sağlanabileceği bir alan bulunmakta olup bu alan, az bir buhar ile yoğun buhar deneyiminin yaşanmasını sağlamakta olduğu için elektronik sigaralar içerisinde ön plana çıkmaktadır. İpx67 sertifikasına sahip olan cihaz, kullanım kolaylığı birçok insan tarafından tercih edilmekte olup sigara bırakmak isteyenlerin arzularını yerine getirmelerine destek sunmaktadır.

Yenilikçi çözümler ile üretilen ve insanların aromalar üzerinden oldukça lezzetli sigara deneyimlerini yaşamasını sağlayan cihaz, 3000 mAh batarya ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Batarya şarj edilebilir özelliktedir, bu nedenle pilin tükenmesi sonrasında kullanıcılar, bataryaları oldukça kısa bir sürede şarj etme şansı elde etmektedir. Pek çok özelliğe sahip olan Smok İpx 80, özelliklerinden ötürü avantajlı bir konuma sahip olmaktadır. 

Smok İpx 80 Özellikleri
Smok İpx 80 özellikleri, ürünün ön plana çıkmasını olanaklı hale getirmekte olduğu için bu özelliklerin bilinmesi çok önemlidir. Ürün dahilinde yer alan özellikleri genel hatları ile aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

 • Su geçirmez ve oldukça profesyonel yapısı itibari ile toz tutmaz. Bu durum, ürünün sorunsuz bir şekilde kullanılmasını olanaklı hale getirir.
 • Darbeye oldukça dayanıklı olduğu için herhangi bir dış etkenden etkilenmemekte ve bu sayede rahat bir şekilde kullanılmaktadır.
 • 3000 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte oldukça uzun süre kullanılmaktadır.
 • Hava akış kontrol kadranı ile hava akışının profesyonel bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
 • 5.5 ml e-likit kapasitesine sahiptir ve bu kapasite ile birlikte sigara deneyiminin oldukça lezzetli olmasını olanaklı hale getirir.
 • Cihaz kapsamında yan doldurma sistemi bulunmakta olup bu durum cihazın oldukça kolay bir şekilde kullanılmasını mümkün kılar.
 • 80W’a kadar ayarlanabilir bir güce sahiptir.
 • RPM 2 MESH ve DC coil özelliklerini bünyesinde bulundurur.

Yukarıdaki özelliklerin tamamı Smok İpx 80 bünyesinde yer almakta olup bu durum ürünün elektronik sigara kullanmak isteyen insanlar tarafından tercih edilmesini olanaklı hale getirmektedir.

Smok İpx 80 Paket İçeriği
Ürünü satın almak isteyen kişiler, ürün kapsamında nelerin bulunduğunu bilmek istemekte olup bu konuda derinlemesine bir şekilde araştırma yapmaktadır. Elektronik sigaralar arasında avantajları ile ön plana çıkan ve boyutu itibari ile her yerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilen cihaz, batarya ile çalışmakta ve cihaz kapsamında yer alan batarya şarj edilebilir bir özelliğe sahiptir.

Smok İpx 80 paket içeriği kapsamında bulunan ürünleri genel hatları ile aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

 • 1 Smok İPX 80 Cihazı
 • 1 RPM 2 MESH 0.16ohm Coil
 • 1 Smok IPX 80 RPM Kartuşu (5.5 ml)
 • 1 RPM 2 DC 0.6ohm MTL Coil
 • 1 Kullanım Kılavuzu
 • 1 C Tipi Kablo

Yukarıdaki gibi sıralanabilen ürünler, Smok İpx 80 paket içeriği kapsamında yer almakta olup ürünü satın alan kişiler, bu ürünlere de erişim sağlamaktadır. 

Smok İpx 80 Fiyatları
Smok İpx 80 fiyatları, cihazı almak isteyen insanların merak ettikleri hususlardan bir tanesidir. Ürünün fiyatlandırması noktasında farklı hususlar ön plana çıkmakta olup bu durum, fiyat noktasında belirli değişimlerin meydana gelmesine neden olmaktadır. Elektronik sigara kullanmak isteyen kişiler, cihazı sorunsuz bir şekilde satın alarak gerçek sigara deneyimine yaklaşma şansı elde etmektedir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır