Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Smok I Priv Elektronik Sigara

Smok I Priv Elektronik Sigara

Smok I Priv Elektronik Sigara

Smok I Priv elektronik sigara çarpıcı ve geleceğe yönelik tasarımıyla karşınıza çıkar. 230 watt maksimum çıkış bulunduran ürün, daha keyifli bir e-sigara keyfi yaşamanızı sağlar. Bellek modu sayesinde sizlere arttırılmış hassasiyet sunar. Maksimum 8ml kapasitesi, alt tarafta hava akımı kontrolü ve diğer özellikleriyle size daha önce tatmadığınız zevkleri yaşatır.

Smok I Priv Kullanım Özellikleri

Smok I Priv elektronik sigara farklı renk seçeneklerine sahiptir. Avuca sığan kompakt modelle büyük bir avantaj sağlar. Ürünün dar tarafında sırayla,

 1. Ateşleme butonu,
 2. Batarya durumu göstergesi,
 3. Watt kontrol butonları,
 4. Ayar Butonu,
 5. MicroUSB Portu bulunur.

Geniş drip tip ile daha güzel keyif almanızı sağlar. Coil’in hemen altında airflow system vardır. Ürünü aldıktan sonra pil alarak, şarj etmeniz gerekir. Zira piller yüzde 5 gibi çok düşük seviyededir.  Pakette şarj kablosu mevcuttur. Kullanıcı bilgisayar veya adaptör tercih edebilir.

Dolan pili yerleştirmek için cihazın kapağı açılır. İçerisinde artı ve eksi kutupların nasıl yerleştirileceğine dair işaretler bulunur. Ardından da kapatılır. Sonrasında da likit tankına dolum yapılır. Ancak cihazı aktif hale getirmeden minimum 10 – 15 dakika beklenmelidir. Böylece likit coiller tarafından emilir. Bununla beraber yeni coillerde dolum fazla olmamalıdır.

Ürün içerisinde sesli komut bulundurur.  Menüye girip yapacağınız ayarlamalar sonucunda,

 1. Male,
 2. Female,
 3. Robot,

Seçenekleri kullanıma açıktır. Böylece ses özelliği kullanıcıya özel seçilebilir. Kullanıcılar şu komutları kullanabilir;

 1. My Wattage,
 2. Higher Power,
 3. Lower Power,
 4. Shut Down,
 5. Wattage Mode,
 6. TC Mode,
 7. Lock Device,
 8. Unloc k Device,
 9. Switch On Light,
 10. Turn Off Light,
 11. Screen Color,
 12. Voice Change.

Bu modlar İngilizce kullanımları olup, Türkçe karşılıkları da tercih edilebilir. Her komutunuzun karşılında cihazınız size farklı cevaplar verir.

Smok I Priv Ürün Özellikleri

Smok I Priv için 2 X 21700/20700/18650 özellikte piller kullanılır. Böylece uzun süreli bir kullanım yapmak mümkündür. Genel özellikleri bakımından şu gibi maddeler vardır;

 1. 95,5mm X 56mm X 35mm Boyut
 2. 188,6g Ağırlık
 3. 1W – 230W Çıkış Gücü
 4. 0,5V – 8,2V Çıkış Gerilimi
 5. 200 – 600F Sıcaklık Aralığı
 6. 0,1 – 2,5 Ohm / 0,05 – 2 Ohm Rezistans Aralığı
 7. 8ml Likit
 8. 510 Atomizer Bağlantısı

Elektronik sigara kullanan çoğu kişi likit yetersizliğinden ve sıkça doldurulması gerektiğinden şikâyet eder. Ancak ürün 8ml tankıyla size daha geniş ve rahat bir kullanım sunar. Böylece uzun süre doldurmadan kullanmanız mümkündür.

Eğer yüksek buhar seven kullanıcılardan biriyseniz, 230W güçle daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Kolay taşınabilir modu ve sesli komutlarıyla teknolojik bir kullanım yapabilirsiniz.

Smok I Priv Paket İçeriği

Smok I Priv elektronik sigara paketinde pil bulunmaz. Haricinde bulunan içerikler şöyledir;

 1. 1 X I-Priv Mod
 2. 1 X TFV12 Prince Tank – 8ml
 3. 1 X V12 Prince Strip 0,15 Ohm Coil – Önceden Yüklenmiş
 4. 1 X V12 Prens Mesh 0,15 Ohm Coil
 5. 1 X 18650 Pil Adaptörü
 6. 1 X USB Kablosu
 7. 1 X Yedek Cam Tüp
 8. 1 X Kullanım Kılavuzu
 9. Yedek Parçalar

Elektronik sigaraların düzenli aralıklarla temizliğini yapmak daha keyifli dakikalar sunar. Ürünün tüm parçaları kolay şekilde söküp, takmanıza ve temizlik yapmanıza imkân tanır. Bilmeniz gereken tüm detaylar kullanım kılavuzunda yer almaktadır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır