Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Smok Devilkin Elektronik Sigara

Smok Devilkin Elektronik Sigara

Smok Devilkin Elektronik Sigara

Smok tarafından üretilen Devilkin basitliği ve tasarımı bir arada tiryakilere sunar. Avuç içine özel tasarlanmış olup, ergonomik boydadır. DL içime sahip olan cihaz 225W çıkışla tiryakilere yoğun bir zevk yaşatır. Cepte taşınabilecek boyda gelen ürün konforlu bir kullanıma sahiptir. Smok Devilkin elektronik sigara birçok Smok coil ile uyumludur.

Smok Devilkin Kullanım Özellikleri

Smok Devilkin elektronik sigara geniş bir ağızlıkla gelir. Böylece pratik ve daha güzel içim sunar. Coil’in hemen alt kısmında hava kanalı görülmektedir. Geniş ekranında OLED renkli ekran vardır. Gerekli değerler buradan kolay şekilde okunabilir.

Ekranın altında sağ ve sol köşelerde artı ve eksi butonları vardır. Bunların alt kısmında ise USB girişi mevcuttur. Yan tarafında ise kullanım kolaylığı sunan bir güç tuşu mevcuttur. Cihazda kullanıcıların seçebileceği üç mod vardır;

 1. Normal
 2. Soft
 3. Hard

Böylece içim zevkine göre anında karar verilebilir. Cihazı aldıktan sonra pili alarak şarj etmeniz gerekir. Ürün paketinde USB kablo mevcut olup ister bilgisayar, isterseniz de adaptörden rahatlıkla şarj edilebilir.

Şarj tamamlanıp pil yerleştirilince likit tankı doldurulur. Ancak güç tuşuyla ateşleme yapmadan en az 10 – 15 dakika coillerin emmesi beklenmelidir. Aksi halde coillerin pamukları yanar ve size de yanık tadı gelir. Böylece ateşleme tuşu içmenizi, menüye girmenizi ve kilitlemenizi sağlar. Büyük bir pratiklik sunduğu için işlevsel yapısı vardır.

Eğer cihazın menüsüne girmek istiyorsanız, güce 3 kere üst üste basmanız gerekir. Ardından artı ve eksi tuşlarıyla yönlendirme yapılır.

Smok Devilkin Ürün Özellikleri

Smok Devilkin elektronik sigara son teknolojinin her imkânına sahiptir. Genel hatlarıyla bazı özellikleri şöyledir;

 1. Çift Yüksek Amper 18650 Pil – Dâhil Değil
 2. 6 – 225W Watt Çıkış Aralığı
 3. 0,5 – 9V Voltaj Çıkış Aralığı
 4. 0,05 ohm min atomizer direnci
 5. 200 – 600F Sıcaklık Aralığı
 6. Hassas Bellek Modu
 7. Premium Çinko Alaşımlı Yapı
 8. 1,3 İnç Yüksek Kaliteli OLED Ekran
 9. 510 Bağlantı
 10. Ürün Yazılımı Yükseltmeleri – MicroUSB Portu
 11. Aşırı Deşarj Koruması
 12. Aşırı Isınmaya Karşı Koruma
 13. Kısa Devre Koruması
 14. Akü Serisi Bağantısı
 15. Akıllı Atomizer Tanıma

Ürünün atomizeri standart şekilde 5ml civarıdır. Dolayısıyla başlangıç seviyesinde kullanıcıları yeniden doldurmadan kurtarır. Aynı zamanda tiryakiler için de geniş bir imkân sunar. Eğer size bu kapasite de yetersiz geliyorsa 8ml’ye çıkarmanız mümkündür. Dolumu üsttendir. Böylece likit tankı sızma yapmaz.

Atomizer paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Altında iki tane hava deliği mevcuttur. Kullanıcılar istediği zaman kapatarak, içim zevkini anında değiştirebilir. Paketiniz geldiğinde iki Smok coili bulunur. Bunlardan ana coil hazır kuruludur. Böylece gerekli şarj ve dolum işlemleri ardından anında kullanım yapılabilir.

Smok Devilkin sistem güncellemesini de aynı USB portundan yapar. Geniş güvenlik önlemleriyle beraber pratik ve kullanışlı yapıdadır.

Smok Devilkin Paket İçeriği

Smok Devilkin elektronik sigara alan kullanıcılara paket içeriğinde şunlar gelir;

 1. 1 X Smok Devilkin 225 Watt
 2. 1 X TFV12 Prens Sub-Ohm Tank
 3. 2 X Smok Coil, V12 Q4 0,4 Ohm Coil ile V12 Prens T10 0,15 Ohm Coil
 4. Yedek Atomizer Camı
 5. Şarj Kablosu
 6. Kullanım Kılavuzu

Eğer yoğun buharlı bir kullanım yapmak istiyorsanız, ürünle daha önce tatmadığınız zevkleri yaşayabilirsiniz. Pakette bulunan kullanım kılavuzu size geldiğinde ayrıntılı şekilde okunmalıdır. Burada Devilkin özellikleri ve temizliği detaylıca yazılıdır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır