Smok Baby Coil Q2 - X4 - T8 ( 5 'li Paket )

Ürün Kodu: 518

Marka: Smok

0.00 TL 150.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 21 Haziran, 2021 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Smok Baby Coil Seçenekleri:
Ücretsiz Kargo

Smok Baby Coil

SMOK TFV8 Baby, hem bol buhar hem de lezzetli tat isteyenler için doğru seçimdir. Düşük güç aralığında çalışırken bile harika tada sahip yoğun buhar üretebilirsiniz. Menteşeli kapak sayesinde yolda yürürken bile doldurması çok kolaydır. Smok V8 Baby coil serisi aşağıdaki atomizer kitlerini desteklemektedir. Smok TFV8 Baby Beast (Smok Alien, Smok AL85, SMOK QBOX, Smok Priv V8 kit içerisindeki cihazları satın aldıysanız üzerine bu atomizer takılıdır, yani bu coiller cihazınız ile uyumludur.Smok TFV8 Big Baby (Smok aldıysanız Smok G320 Stick V8 kit olarak bu atomizer dahildir yani bu coiller cihazınız ile uyumludur. Ürünün bir diğer özelliği de mükemmel buhar üretimi, harika aromaları rahatça çıkarmanızı sağlayacak ve sizi memnun edecek geniş havalandırma deliklerine sahip olmasıdır. Kolay yeniden doldurma, kaldığınız yerden devam edebileceğiniz anlamına gelir.

 

Coiller ve Önerilen Watt Aralığı

Ürünü satın aldığınızda 0.4ohm V8 Baby Q2 coil'in takılı olduğunu göreceksiniz. Bobinin yan tarafında bu bobinin hangi watt aralığında çalıştığını ve en iyi performansı ne ölçüde alacağınızı görebilirsiniz. Bataryanın çalışma aralığı 40-80W aralığında iken bu bataryadan en iyi performansı alabilmek için önerilen güç aralığı 55-65W olarak gösterilmektedir. Bu seriden bir tank kullanmak, harika bir tada sahip iyi buhar üretimi sağlayacaktır. Aynı zamanda önerilen ayara uyarsanız, bobinin ortalama ömrüne kadar herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu kurulu coil'e ek olarak kutu içerisinde yedek olarak 0.15 ohm V8 Baby T8 coil bulunmaktadır. Bu bobin, kurulu bobinden daha güçlüdür ve bu nedenle daha yüksek bir güç aralığına sahiptir. Bu bobinin çalışma aralığı 50-110W ve önerilen aralığı 60-80W\'dir.

 

TFV8 ile Dolum İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Tankın menteşeli ve kapalı üst doldurma sistemi olması doldurma işlemini çok daha kolay ve pratik hale getirir.

 Damlama yuvasına ulaşmak için, bir elinizle hazneyi sıkıca tutun, menteşe açılana kadar hat boyunca üst kapağı sola doğru bastırın. Merkezi hava kanalına damlamamaya dikkat ederek sıvıyı yan boşluktan dökün.

 Doldurma kapağının altında bulunan sızdırmazlık halkası zaman zaman çıkarak üst kapağın kapanmasını engelleyebilir.

 Bu sorunla karşılaşırsanız, sızdırmazlık halkasını tankın üst kısmından çıkarın ve parmaklarınızla her iki tarafa eşit şekilde yerleştirin.

 

SMOK TFV8 Baby Hava Akımı Kontrolü Nasıl Kullanılır?

SMOK TFV8 Baby, altta iki geniş hava akışı kontrolüne sahiptir. Bu hava girişleri tamamen açılabilir veya kapatılabilir. Kapalıyken daha güçlü, tersi doğru olduğunda daha rahat bir çekiş elde edersiniz.

 Diğer tüm tanklarda olduğu gibi, bu girişleri büyük miktarlarda buhar için açın ve daha yoğun bir lezzet ve daha az hava akımı için bu girişleri kapatın.

 

Paket İçeriği:

1 x 5 Paket Smok Baby V8 Coilleri

 

SMOK TFV8 Baby  Coilleri Özellikleri:

Patentli Baby Turbo Motorları Coil Yapısı

V8 Baby-Q2 Çift Çekirdekli

Çift Coil Tasarımı

40ohm, 40-80W için derecelendirildi, önerilen 55-65W

0,6ohm, 20-50W için derecelendirildi, 30-40W önerilir.

V8 Baby-M2 Çift Çekirdekli

Çift Coil Tasarımı

3.7V Mekanik Mod ile uyumlu

0.3ohm, 25-45W, tavsiye edilen 35W nominal

V8 Baby-X4 Dörtlü Çekirdek

Dörtlü Coil Tasarımı 

0.15ohm, 30-70W için derecelendirildi, önerilen 45-60W

V8 Baby-T6 Sextuple Çekirdek

Sextuple Coil Tasarımı

0.2ohm, 40-130W, tavsiye edilen 70-90W

V8 Baby-T8 Octuple Core

Octuple Coil Tasarımı

0.15 ohm, 50-110W, tavsiye edilen 60-80W için derecelendirildi

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır