Makaleler » Elektronik Sigara Çeşitleri » Smok Al85 Elektronik Sigara

Smok Al85 Elektronik Sigara

Smok Al85 Elektronik Sigara

Smok firması tarafından üretilen ürün, alüminyum ve çinko karımından imal edilmiştir. Kompakt boyutuyla koruması ve taşınması kolaylıkla yapılır. Boyut olarak 71mm yüksekliğe, 48mm genişliğe sahiptir. Çekici ve şık görünümüyle pratik kullanışlıdır. Smok Al85 elektronik sigara tek 18650 batarya ile çalışır. Erişim üst kapaktan yapılır. Geniş bir ağızlıkla tiryakilere yoğun zevk yaşatır.

Smok Al85 Kullanım Özellikleri

Ürün tek 18650 batarya ile çalışır, ancak pili boş olarak gelir. Dolayısıyla Smok Al85 elektronik sigara aldığınızda, pil öncelikle şarj edilir. Bunun için Smok Al85’e pili taktıktan sonra, cihazdaki mikro USB girişiyle şarjı doldurulmalıdır. Kutu içeriğinde bunun için bir kablo bulunur. Gerek bilgisayar girişi, gerekse adaptör kullanılabilir.

Pil takılırken önce kapak saat yönünün tersi istikamette döndürülüp çıkartılır. Batarya doğru biçimde yerleştirilince kapak kapatılır. Bunun için içerisindeki artı ve eksi işaretleri size yardımcı olacaktır.

Daha uzun süreli kullanım isteyenler ise genellikle 18650 bataryayı şarj araçları ile doldurur. Eğer bu metodu denemek isterseniz, şarj ünitenizin olması gerekir.  Pillerde kalite ve şarj süresi değişmekle beraber ortalama 1 saat içinde dolar. Pil ardından atomizer tank yapılandırılır. Smok Al85 elektronik sigara ürün kutusunda Q2 Core Coil bulundurur.

Coilleri yerlerine monte edince likit tankı üst kısımdan doldurulur. Ardından tekrar 10 ile 15 dakika arası beklenir. Böylece coiller likidi emebilir. Ürün hazır bobin ve coil bulundurduğu için sarım gerekmez. Eğer elektronik sigaraya yeni başlamışsanız, sizin için oldukça güzel bir seçenektir.

Al85 ateşleme mekanizması bakımından da oldukça pratik ve kullanışlıdır. Zira ateşleme tuşu oldukça büyük ve hassastır. Böylece basarken zorluk yaşamanızı engeller. Kurulum işlemi tamamlanınca,  yan tarafta bulunan düğmeye 5 kez ard arda basılır. Ardından ürün kullanılabilir.

Ateşleme tuşuna 3 kez ard arda basıldığında ise dijital ekranda menüler belirir. Ayarlama yapmak için uzun basmak veya üst üste 3 kez tıklamak yeterlidir. Menüler arasında gezinde artı ve eksi tuşlarıyla olur.

Smok Al85 Ürün Özellikleri

Smok Al85 atomizer yapısı bakımından hem şık, hem de kullanışlıdır. Bulunan likit tankı 3ml ile oldukça tatmin edicidir. Yoğun tüketim yapmayanlar ve başlangıç düzeyinde olanlara büyük haz sağlar. Avrupa üretimlerinde ise 2ml hazne bulunur.

Eğer 3ml tank size yetersiz gelirse bubble cam ile yükseltmeniz mümkündür. Ancak bu Avrupa modellerinde bulunmaz. Ürünün alt kısmında geniş hava kanalı yoğun buhar isteyen kullanıcılar için keyifli anlar sunar. Cihazda farklı tat sunması için üç mod bulunur;

  1. Normal
  2. Soft
  3. Hard

Ürün ilk kullanıldığında standart ayarlarla gelir. Ancak her kullanıcı kendisine göre tercih yapabilir. Üç farklı mod size değişik içim zevklerini bir arada yaşamanızı sağlar.

Smok Al85 Paket İçeriği

Smok Al85 elektronik sigara kullanım esnasında daha önce yaşamadığınız zevkleri sunar. Ürünü sipariş ettiğinde paket içeriğiyle beraber gelir. İçerisinde bulunanlar şöyledir;

  1. 1 X Al85 mod
  2. 1 X Smok TFV8 Baby Beast Tank
  3. 1 X V8 Baby Q2 Coil 0,4 Ohm Üzerinde
  4. 1 X V8 Baby Q2 Coil 0,6 Ohm
  5. 1 X USB Kablo
  6. 1 X Yedek Conta, Atomizer Koruyucu
  7. 1 X Kullanım Kılavuzu

OLED Ekrana sahip olan ürün, her menüsü arasında kolay bir geçiş imkânı verir. Tüm parçaları kolayca ayrılır. Temizlik ve bakım oldukça pratiktir. Ürün paketinde bulunan kılavuz, kullanıma dair detayları sağlar.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır