Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Smok

 

Smok elektronik sigara coil parçaları, elektronik sigara kullanıcıları tarafından en çok kullanılan ve sıklıkla temin edilen ürünlerden biridir. Coil atomizerin kalbi olduğu ve elektronik sigarada birçok görevi yerine getirdiği için coil, elektronik sigara kullanmanın işlevi ve eğlencesi açısından en önemli kısımlardan biridir. Coil, ana görevi olduğu kadarıyla elektronik sigaradan elde edilen buhar kalitesini ve aromatik tadı optimum seviyede tutma görevini üstlenmektedir. Zira elektronik sigaradaki coil değişimi için gerekli önlemler alınmaz ise alınan buharın kalitesinin önemli ölçüde düşmesi ve aromanın tadı yakılarak tatsız hale gelmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle Smok sigara kullanıcıları, diğer tüm e-sigara kullanıcıları gibi, sigaralarının doğru zamanda doğru bir şekilde değiştirilmesini de sağlamalıdır. Smok ürünlerini satın almak için Mixaromasepeti.com ‘u ziyaret etmeniz yeterli. Smok marka elektronik kartuş ve coilleri bu bölümde görebilir, orjinal ürünlerimizi hızlı teslimat garantisi ile satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ile ürününüze hemen ulaşabilirsiniz.

 

 

Sıralama:

Smok

Smok, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Smok tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Smok

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.