Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Smok

E-sigaranın ötesinde bir seviyeye ulaşmak istiyorsanız, SMOK size benzersiz pod mod e-sigara ürünleri sunacaktır. Diğer benzer ürünlerle karşılaştırıldığında marka sadece kompakt tasarımlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda daha teknik özelliklere sahip gelişmiş ürünler de sunuyor ve şu anda pazarda önemli bir paya sahip. Marka, 2010 yılından bu yana bu alanda büyüyen bir hızla iş geliştiriyor ve 100 milyon doları aşan satışlarıyla bu alandaki lider üreticilerden biri. Marka, giriş seviyesinden en üst seviyeye kadar en iyi ürünleri üretir ve benzersiz bir ürün yelpazesine sahiptir. Web sitemiz üzerinden hemen hemen her türlü Smok ürününe ulaşabilirsiniz. Bu ürünler güvenilir satılabilir ürünler üreticileridir. Bu ürünlerin isimleri arasında e-sigara, pod mod, pod sistemleri ve e-sigara bulunmaktadır. Mixaromasepeti.com, tüketicilere en kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı sağlar.

Sıralama:

Smok

Smok, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Smok tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Smok

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.