Hızlı Filitreleme

 
    • Nicotin Miktari
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Saltica Salt

Saltica Likit İngiltere'den yüksek kalitede salt likit üreten bir markadır. Saltica'nın pod elektronik sigara cihazları için ürettiği salt e-sigara likitidir. 30 ml'lik özel şişede gönderdiğimiz Saltica salt likit ürün % 50 VG -% 50 PG karışımıdır. Saltica Premium tuz çözeltisinin verimleri sırasıyla 35mg ve 50mg'dir. Sıradan sigaralar veya daha fazla buharlı elektronik sigaralar ile karşılaştırıldığında Saltica likit daha az buhara sahiptir ve daha az kullanılır. Mixaromasepeti.com olarak bu pazarda en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı taahhüt ediyoruz. Dünya çapında Türk kullanıcılara satılan tüm salt e-sigara likitlerini orijinal ambalajlarında sunuyoruz. Çeşitli salt e-sigara likitlerini kullanarak sigaradan kısa sürede kurtulabilir, bütçenizi rahatlatabilir ve toparlanabilirsiniz. Ürünleri kuru ve serin bir yerde saklayın ve doğrudan güneş ışığından kaçının.

Sıralama:

Saltica Salt

Saltica Salt, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Saltica Salt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Saltica Salt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.