Hızlı Filitreleme

 
    • Nicotin Miktari
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Salt Likit

Salt likit e-sigaralarda kullanılan buharlaşma nedeniyle tüketilen bir e-likittir. Onu klasik sıvılardan farklı kılan birçok farkı vardır. En belirgin olanlardan biri nikotin tuzu maddesinin varlığıdır. Salt likit gerçek sigara içmeye en yakın deneyimi üretebilen bir yapıya sahiptir. Bu durumda kullanıcıyı tatmin eden izlenim herhangi bir yapay his olmadan ortaya çıkacaktır. Saf likit çeşitlerinde kuvvetli buhar kullanmak yerine daha az buharla daha fazla buhar emilerek kullanılabilir. Nikotin reseptörleri hızla kana karışır ve bu da ihtiyaçların karşılanmasına neden olur. İçerik, sitrik asit ve benzoik asit gibi çeşitli türleri kullanır. Nikotin seviyesi daha yüksek olan bu tür, daha az tüketimle bile daha yüksek memnuniyet getirebilen özel bir seçimdir. Bilinen durumlarda nikotin içeriği 25 ile 50 mg arasında değişmektedir. Bunların yanı sıra diğer likit çeşitlerine göre daha yumuşak içecekler sağlar. Bu nedenle çoğu tüketicinin tercihlerinden biri haline geldi. Sitemizde Big Boss, Cutwood, Dinner Lady, Five Pawns, Nasty Juice, One Hit Wonder, Saltica markalarının salt likitlerine ulaşabilir Mixaromasepeti.com farkıyla hemen teslim alabilirsiniz.

 

Sıralama:

Salt Likit

Salt Likit, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Salt Likit tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Salt Likit

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.