Makaleler » Elektronik Sigara ve Sağlık » Sağlığını Düşünüyorsanız Siz de Elektronik Sigara Kullanın

Sağlığını Düşünüyorsanız  Siz de Elektronik Sigara Kullanın


Nikotin bağımlılık yapan zararlı bir maddedir. Tütün bitkisinde bulunur, içimi haz vererek alışkanlık yapacağından sigaraya hiç başlanmamalıdır. Oysa günümüzde sigara kullananların yaş seviyesi 12, 14 yaşlara kadar düşmüş durumdadır. Sigara kullanımına kapalı alan yasakları, para cezaları, toplu alanlarda içme engelleri konulsa da maalesef hep formüller bulunmuş, dışarlarda, kaldırımlarda, bina önlerinde çok sayıda sigara içenlere rastlanmaya başlanmıştır. Kısaca caydırıcı tedbirler sorunu kökten çözmeye yaramamıştır.
 

Öncelikli olarak sağlığı olumsuz etkileyen ve kanserojen madde içeren sigara içicilerine, sigara bırakmak imkânsız gibi görünmektedir, çünkü onlar bağımlıdır. İster bağımlı olun, ister dudak tiryakisi olun veya dumanı içinize çekin veya hiç içinize çekmeden sigara için elektronik sigara kullanarak sigara içer gibi sigarayı bırakma zevkini yaşayın. Sigara görünümlü yapay sigara ve içine konulan aromalı likit ile bataryayı şarj eden şarj makinası orijinal çantalarında satışa sunulduğu gibi ayrı ayrı da satılmaktadır.

Kullanıldıkça likit yenilenmekte ve alet ile şarj makinası bir defaya mahsus olarak alınmaktadır. Likitlerdeki aroma çeşitliliği tamamen arzuya kalmış olup çoğu tiryaki içtiği sigaranın aromasını tercih etmektedir.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır