Hızlı Filitreleme

 
    • Aroma Çeşitleri
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Ruthless

Ruthless, yüksek kaliteli e-sigara likiti ABD'nin Güney Kaliforniya eyaletinde üretilmektedir. 2011'den beri, yüksek kaliteli likitler e-sigara endüstrisindeki birçok deneyimli veya deneyimsiz insan arasında yaygın olarak biliniyor. Soğuk yüksek kaliteli likitler bir araya gelerek mix aromayı oluşturmuştur. Ruthless özellikle ABD pazarında e-sigara kullanıcılarının favori markalarından biridir. Aynı zamanda kullanıcıları da çekiyor. Ruthless yüksek kaliteli likit, elektronik sigara sektörünün en popüler ve güvenilir likit markalarından biridir. Ruthless, ürünlerinin fiyatları ile müşterilerini memnun edebilecek bir fiyat politikası benimsemiştir. E-sigara sektöründe yeni aromalar ile kaliteli ürünler kullanmak istiyorsanız yüksek VG oranına sahip, kaliteli bir likit markası olan Ruthless’i tercih edebilir Mixaromasepeti.com 'dan siparişinizi verebilirsiniz. Bu sayede mix aromadan ve eşsiz buhar performansından aldığınız keyfi ikiye katlayabilirsiniz.

Sıralama:

Mix Aroma Tester
%15İndirim
3.40TL
4.00TL

Ruthless

Ruthless, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Ruthless tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Ruthless

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.