Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Propilen Glikol (PG)

Propilen Glikol tatsız ve kokusuz olduğundan e-likitin tadını hiçbir şekilde değiştirmez. Propilen glikol, PG olarak da bilinir. Kullandığımız yiyeceklerin ve ilaçların çoğunda bulunur. İlaç endüstrisinde, gazlı içeceklerde, kurabiyelerde, keklerde, unlu mamullerin üretiminde de kullanılmaktadır. Az miktarda da olsa bakteri öldürücü etkiye sahiptir. Kozmetik sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak içinde yüksek saflıkta ve kokusuz etkiyle üretilmektedir. E-Sigarada sıvılar için iyi bir boğaz vuruşu sağlar. Bir sıvıda PG oranı ne kadar yüksekse, boğazdaki nabız o kadar büyüktür. Buharlaştırdığınız sıvı çok kötü öksürüyorsa, hızı yavaşlatmanız gerekir. Pg oranı: % 10 - % 20 - % 30 - % 50 olan likitler popüler ürün listesine girmektedir. Propilen glikolün sıvı kıvamından dolayı PG e-likit, VG e-likitten daha yüksek yoğunluğa sahiptir ve atomizerde pamuk tarafından kolayca emilir. En iyi Basf Propilen Glikol, Chemnovatic Propilen Glikol, İneos Propilen Glikol markalarını Mixaromasepeti.com 'da bulabilirsiniz.

 

Sıralama:

Propilen Glikol (PG)

Propilen Glikol (PG), Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Propilen Glikol (PG) tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Propilen Glikol (PG)

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.