Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Pod Mod Tavsiye

Pod Mod Tavsiye

Pod Mod Tavsiye

Pod Mod teknolojisi bilineceği üzere elektronik sigaralar için özel olarak üretilmiştir. Yüksek düzeyde gerçekçi sigara deneyimi sunuyor olmaları ve sağlık bakımından da önemli düzeyde olumlu avantajlara sahip olmaları sebebiyle günümüzde elektronik sigaralarda bu teknoloji pek çok kimse tarafından tercih edilmektedir.

Yapılan bilimsel araştırmalarda Pod Mod elektronik sigara, klasik elektronik sigara yaklaşımlarına ve cihazlarına göre daha sağlıklı ve uzun ömürlü olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda tasarım bakımından da birçok estetik ve şık tasarımı sunabilme olanağına sahip olan bu teknoloji sigara severlere benzersiz deneyimler sunmaktadır.

Sahip oldukları özelliklerle elektronik sigara sektöründe öncü olan Pod Mod teknolojisine sahip elektronik sigaralar pek çok firma tarafından üretilmektedir. Bu kapsamda Pod Mod elektronik sigara tercihinde bulunurken bazı püf noktalara yeterli düzeyde dikkat gösterilirse en başarılı cihazın tercih edilmesi mümkündür.

Pod Mod tavsiye niteliğine sahip olan cihazlar ile piyasada bu teknolojinin kullanıldığı en başarılı elektronik sigaralar sıralanmıştır. Tasarım bakımından oldukça şık olan bu cihazlar aynı zamanda batarya gücü, kullanım kolaylığı ve hızlı şarj edilebilir özellikleri ile de diğer tüm elektronik sigaralar arasında fark yaratmaktadır.

Pod Mod Tercihinde Bulunurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Belirtilmiş olduğu gibi Pod Mod elektronik sigara tercih ederken bazı odak noktalara dikkat edilmesi gerekir. Özellikle bu teknolojiye sahip olan elektronik sigaraların günümüzde çok fazla tercihe diliyor olması bu sektörde bazı olumsuzlukların ortaya çıkmasına sebep olmuştur ve orijinal cihazların ayırt edilebilmesi adına cihazların nereden satın alındığı kritik bir öneme sahiptir.

Bununla birlikte cihazların özellikleri de tercih noktasına beklentilere uygun olarak düşünülmelidir. Bu bağlamda Pod Mod elektronik sigara tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Bilindik ve herkes tarafından testten geçmiş Pod Mod teknolojisine sahip elektronik cihazlar tercih edilmelidir.
  • Daha yoğun buhar sağlayan sigaralara yönelim gösterilmelidir.
  • Watt ayarı ve batarya gücüne dikkat edilmesi gerekir.
  • Kullanım kolaylığı sunan ve tasarım bakımından basitlik sağlayan modellere yönelim gösterilmelidir.
  • Boyut bakımından küçük ve ağırlık bakımından da hafif modeller tercih edilmelidir.

Pod mod tavsiye niteliğine sahip olan elektronik sigaraların tamamı bu dikkat edilmesi gereken durumlara göre özel olarak düşünülerek tercih edilmiştir.

En İyi 5 Pod Mod Cihaz Tavsiyesi

İşte tasarımı ve sahip oldukları özelliklerle dikkat çeken en iyi 5 Pod Mod elektronik sigara tavsiyesi;

Voopoo V Suit Pod mod Kit

1200 mAh dahili bataryaya sahip olan Voopoo V Suit Pod Mod Kit, en yüksek 40 W güç üretebilmektedir. 2 ml salt likit kapasitesin sahip olan elektronik sigara, tasarımı bakımından da dikkat çekicidir. Uyumlu ve standart olmak üzere iki farklı bobine sahip olan cihazın tutuş kolaylığı sağladığı da belirtilmelidir.

JustFog Q Pod Mod Kit

Oldukça minimalize olarak dizayn edilmiş olan JustFog Q Pod Mod Kit, yenilikçi ve zarafetli bir tasarıma sahiptir. Son derece efektif bir görünüme sahip olan elektronik sigara, 1,9 ml salt likit hacmi bulunmaktadır. Ayrıca küçük boyutta olmasından dolayı taşıma kolaylığı da bulunan elektronik sigaranın aynı zamanda her şart altında ve her ortamda kullanılması mümkündür.

Aspire Nautilus Aio Pod Mod Kit

Kendine özel bir Pad Mod teknolojisine sahip olan Aspire Nautilus Aio Pod Mod Kit, 2 ml hacmi bulunan bir kapsüle sahiptir. Tasarım bakımından son derece şık olan elektronik sigara, kullanım bakımından da büyük kolaylıklar sunmaktadır. Özellikle sahip olduğu tasarım ile tutuş kolaylığı da sağlamaktadır.

Veiik Cracker Pod Mod Kit

Veiik farklıyla üretilmiş olan Veikk Cracker Pod Mod Kit, sahip olduğu LED gösterge ile şarj takibi olanağı sunmaktadır. Ayrıca 500 mAh batarya gücüne sahip olan elektronik sigara, yandan doldurma sistemi ile 2 ml hacimli kartuşa sahiptir.

Vaporesso PodStick Pod Mod Kit

Vaporesso PodStick Pod Mod Kit, 2 ml salt likit ve 900 mAh dahili bataryaya sahiptir. Özel olarak geliştirilmiş sıvı sızdırmaz teknolojisi bulunan elektronik sigara, 3 kademli ayarlanabilme özelliğine sahip olan çıkış voltajı bulunmaktadır. 5 seviye pil göstergesi bulunan cihaz kolay dolumun yapılabilmesi adına özel bir tasarıma sahiptir.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır