Makaleler » Pod Mod Çeşitleri » Pod Mod Nedir?

Pod Mod Nedir?

 

Pod sistemi tamamen yenilikçi bir teknoloji olarak tasarlanmıştır.Elektronik sigara likit kullanımından ayıran temel özelliği kullan at mantığıyla çalışıyor olmasıdır.Klasik elektronik sigaralarda doldurulabilir tank sistemi bulunur.Pod mod cihazlarda ise tek kullanıma sahip likit kapsülü vardır. Pod ürünleri sahip oldukları özellikleri dolayısıyla farklı olsalar da bir o kadar etkilidirler.

 

Likit dolu halde olan kapsül elektronik sigarayı bitiş noktasına kadar kullanmayı sağlar. Bittiğinde değiştirilerek yerine yeni kapsül takılır.

Pod Mod Ve Klasik Elektronik Sigara Farkları

 

Pod mod ve klasik elektronik sigara arasındaki temel fark pod mod cihazlarının çok daha küçük ve hafif bir tasarıma sahip olmalarıdır.

Pod mod cihazlarda yine farklı olarak yalnızca salt likit kullanılabilir. Salt likit yapı gereği klasik likitlerden farklı olarak içeriğinde baz nikotin yerine nikotin tuzu bulundurmaktadır. Bu da nikotin tadını daha fazla hissetmenize olanak sağlar.

Pod mod cihazlar sözünü ettiğimiz özelliğinden dolayı özellikle sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler için son derece ideal bir seçenektir.

Pod Mod Sigaralar Nasıl Kullanılır 

 

Pod mod cihaz üreten birçok elektronik sigara markası mevcut, dolayısıyla cihaz kullanım özellikleri de markalara göre farklılık göstermektedir. Fakat genel olarak cihazların kartuş kapasitesinin 1,5 - 2 ml aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Yine hemen hemen hepsi USB kablo aracılığıyla şarj edilmektedir.

Pod mod cihazınızın şarjı dolduktan sonra yapmanız gereken salt likit dolu kartuşu yerine yerleştirmektir.

 

Pod Mod Cihazın Avantajları

 

  • Daha Fazla Nikotin

 

Pod mod cihazlar salt likit ile kullanıldığından standart elektronik sigaraya göre daha yüksek bir nikotin oranına sahiptir. Bu da kullanıcıya geleneksel sigaraya yakın bir sigara içme deneyimi sunar.

 

  • Kompakt Tasarım

 

Pod mod cihazlar klasik elektronik sigaralara göre çok daha hafif ve küçük bir yapıdadır. Bu da günlük kullanımda kolaylık sağlar.

 

  • Hızlı Şarj

 

Klasik elektronik sigaraya göre çok daha kısa süre şarj olabilen cihazlardır. Bu da yine pod mod cihazların tercih edilme oranını arttırır.

 

  • Pratik Likit Kullanımı

 

Pod mod cihazlarda tek kullanımlık likitler kullanılmaktadır. Bu da kartuş dolumu yapmadan çok daha pratik bir kullanım sağlar.

 

  • Uzun Süreli Kullanım

 

Pod mod cihazlar sızdırma gibi herhangi bir sorun çıkarmadan uzun bir süre boyunca elektronik sigara deneyimi yaşamanıza imkan vermektedir.

 

  • Az Buhar

 

Pod mod cihazlar klasik elektronik sigaralara oranla çok daha az bir buhar çıkışı sağlarlar. Böylece her ortamda hiçbir endişe duymadan kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır