Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

Pod Mod

Pod mod e-sigara modelinde kullanılan likit genellikle salt likit olarak tanımlanır. Bu cihazların taşınması daha kolaydır ve diğer e-sigaralara göre daha küçüktür ancak büyük pilleri veya atomizörleri yoktur. Bu ekipmanların bazı modelleri standart ekipmandan daha düşük performansla çalışır ancak daha yüksek buhar performansları nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Pod Mod elektronik sigaranın en büyük avantajı rahat taşınması ve ergonomik tasarımıdır. Diğer yandan daha kısa sürede ve daha hızlı şarj etmek de Pod Mod cihazlara olan ilgiyi artırdı. Pod mod sistemli e-sigaraların başlıca avantajları şunlardır: daha hafif, daha ergonomik, salt likit nikotin oranını yükseltir, şarjı kolay ve hızlı şarj eder, buharı ve uzun süreli kullanımı azaltır olarak listelenebilir. Pod Mode ekipman kullanımı elektronik sigara üretiminde önemli yeniliklerden biridir. Daha uzun kullanım süresine sahiptir ve daha pratiktir. Mixaromasepeti.com ‘da Aspire, Atvs, Eleaf, Geekvape, Hotcig, Jull, Justfog, Obs, Orchid, Rincoe, Smoant, Smok, Uwell, Vaporesso, Veiik, Voopoo markalarının Pod Mod cihazlarına ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Sıralama:

Pod Mod

Pod Mod, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Pod Mod tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Pod Mod

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.