Hızlı Filitreleme

 
    • Fiyat Aralığı

Whatsapp

Bilgi Hattı

Tüm ürün ve siparişlerinizle ilgili sorularınızı tek tuşla tıklayıp whatsapp ile bize iletip bilgi alabilirsiniz.

05382030871

Tıkla Bilgi Al

One Hit Wonder Salt

One Hit Wonder markası en iyi elektronik salt e-sigara likitlerinden biridir. Türkiye'de oldukça popüler olan ve yüksek kaliteli One Hit Wonder salt likitin favori markalarından biri olan e-sigara kullanıcıları, hala tüm çeşitler için büyük talep görüyor. Yıllar içinde The Man, Rocket Man, My Man, Magic Man, Island Man, Mini Muffin Man ve Island Man gibi lezzetli "hit" lezzetler eklediler. One Hit Wonder salt likitleri fiyat olarak diğer salt likitlere göre biraz daha pahalıdır ancak ml boyutu ve aroma açısından kaliteli bir salt likit markasıdır. Mixaromasepeti.com olarak bu pazarda en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmayı taahhüt ediyoruz. Dünya çapında Türk kullanıcılara satılan tüm e-sigara likitlerini orijinal ambalajlarında sunuyoruz. Çeşitli e-sigara likitlerini kullanarak sigaradan kısa sürede kurtulabilir, bütçenizi rahatlatabilir ve toparlanabilirsiniz. Ürünleri kuru ve serin bir yerde saklayın ve doğrudan güneş ışığından kaçının.

Sıralama:

One Hit Wonder Salt

One Hit Wonder Salt, Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Elektronik Sigara, Likit, Salt Likit, Pod Mod ve Aroma Çeşitleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz One Hit Wonder Salt tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

One Hit Wonder Salt

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0538 203 0871 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul

0538 203 0871
destek@mixaromasepeti.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı tarafından sağlanmaktadır.